Performancing Metrics

رکورد تزریق گاز به مخازن نفت ایران شکسته شد | اتاق خبر
کد خبر: 150453
تاریخ انتشار: 14 مهر 1394 - 13:26
یک مقام مسئول با اشاره به ثبت رکورد جدید تزریق گاز به مخازن نفت ایران اعلام کرد: از ابتدای سال جاری بیش از ۲.۵ میلیارد مترمکعب گاز به مخازن نفت تزریق شد....
یک مقام مسئول با اشاره به ثبت رکورد جدید تزریق گاز به مخازن نفت ایران اعلام کرد: از ابتدای سال جاری بیش از ۲.۵ میلیارد مترمکعب گاز به مخازن نفت تزریق شد.

ناصر ابراهیمی درباره آخرین وضعیت گازرسانی به نیروگاه‌های برق، گفت: از ابتدای امسال تا پایان شهریور ماه بیش از ۳۵ میلیارد مترمکعب گاز به نیروگاه‌ها تحویل شد در حالی که این رقم در مدت مشابه سال قبل به ۳۱ میلیارد مترمکعب رسید.

مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز با اشاره به اینکه میزان برداشت گاز از منابع نیز از ابتدای امسال تا پایان شهریور با رشد ۴.۲ درصدی به ۹۲.۵ میلیارد متر مکعب افزایش یافت، تصریح کرد: حجم واردات گاز نیز در این مقطع زمانی به ۳.۶ میلیارد متر مکعب رسید.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه در ۱۸۳ روز نخست سال جاری با بیش از ۲۵ درصد افزایش نسبت به سال گذشته، حجم  تزریق گاز به مخازن نفتی به ۲.۵ میلیارد مترمکعب رسید، اظهار داشت: در زمینه تزریق گاز به مخازن گازی هم شاهد افزایش ۳۴.۵ درصدی نسبت به سال گذشته بوده ایم.

ابراهیمی میانگین تزریق گاز ترش به مخزن آغاجاری را ۲۴.۶ میلیون متر مکعب در روز اعلام کرد و یادآور شد: در نیمه اول امسال در مجموع بالغ بر ۴.۵ میلیارد متر مکعب گاز به این مخزن تزریق شد.

منبع: مهر

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید