Performancing Metrics

دزدان راننده تریلی را کشتند و اتومبیل هایی را که حمل میکرد بردند! | اتاق خبر
کد خبر: 150740
تاریخ انتشار: 15 مهر 1394 - 22:06
یکی از اهالی منطقه کارسالار سوادکوه جنوبی عصر روز یکشنبه 12 مهر ماه 94 هنگامی که در حال عبور از جاده فرعی بود با دیدن جسد مردی که لابه‌لای علف‌های کنار جاده روی زمین اف...

یکی از اهالی منطقه کارسالار سوادکوه جنوبی عصر روز یکشنبه 12 مهر ماه 94 هنگامی که در حال عبور از جاده فرعی بود با دیدن جسد مردی که لابه‌لای علف‌های کنار جاده روی زمین افتاده بود، شوک زده شد.

به گزارش اتاق نیوز به نقل از خبرآنلاین،  وی که از این پیشامد بشدت ترسیده بود بسرعت با مرکز 110 تماس گرفته و آنان را در جریان ماجرا قرار داد. لحظاتی بعد تیمی از مأموران نیروی پلیس پل سفید که از طریق 110 در جریان ماجرا قرار گرفته بودند خود را به محل حادثه رساندند.  جسد متعلق به مردی میانسال بود که با اصابت ضربات کارد به نواحی مختلف بدنش به کام مرگ فرو رفته بود. در حالی که به دستور بازپرس ویژه قتل دادسرای شهر پل سفید، جسد برای تعیین علت و زمان وقوع حادثه به پزشکی قانونی انتقال داده شده بود، ‌در شاخه دیگری از تحقیقات تلاش تیم‌های پلیس برای شناسایی مشخصات قربانی حادثه در دستور کار قرار گرفت. در جریان این بررسی‌ها بود که پلیس اطلاعاتی به دست آورد که نشان می‌داد قربانی حادثه راننده تریلی بوده و ساکن یکی از روستاهای قائمشهر است. تحقیقات تکمیلی پلیس حکایت از آن داشت که قربانی حادثه 39 ساله بوده و علی نام داشت و روز حادثه تعدادی خودرو را برای انتقال به یکی از نمایندگی‌ها بارگیری کرده بود. با به دست آمدن این اطلاعات، پلیس با طرح این فرضیه که راننده میانسال قربانی حمله مرگبار دزدان شده باشد، جست و جو برای ردیابی خودروی تریلی وی را در دستور کار قرار داد. با گذشت چند ساعت از ماجرای پیدا شدن جسد، این تریلی در فاصله‌ای طولانی از محل پیدا شدن جسد در حالی که در کنار جاده رها شده بود پیدا شد. این در حالی بود که هیچ اثری از خودرو‌های بارگیری شده روی یدک‌کش تریلی نبود. بدین ترتیب پلیس احتمال داد دزدان در مسیر عبور خودروی تریلی کمین کرده و در یک فرصت به دست آمده راننده را غافلگیر کرده و وادار به توقف کرده‌اند. با توجه به فاصله زیاد محل پیدا شدن جسد و خودروی تریلی این فرضیه نزد پلیس قوت گرفت که عاملان جنایت بعد از متوقف کردن خودرو، راننده را سوار خودروی دیگری کرده و با انتقال به این نقطه از شهر پل سفید به قتل رسانده‌اند.

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید