اکران فیلم «خاکستر و برف» برای مادران شهدا | اتاق خبر
کد خبر: 151607
تاریخ انتشار: 16 مهر 1394 - 12:17
فیلم سینمایی «خاکستر و برف » ساخته روح الله سهرابی دوشنبه (20 مهر) برای مادران شهدا به نمایش درمی آید. ...

فیلم سینمایی «خاکستر و برف » ساخته روح الله سهرابی دوشنبه (20 مهر) برای مادران شهدا به نمایش درمی آید.

به گزارش اتاق نیوز به نقل از فارس، فیلم سینمایی «خاکستر و برف» ساخته­  «روح­ اله سهرابی» که این روزها مورد توجه و تحسین اغلب صاحبنظران و مخاطبین سینمادوست قرار گرفته است در یک اکران خصوصی برای مادران شهدا به نمایش درخواهد آمد.

در این مراسم که دوشنبه هفته آینده در مجتمع فرهنگی هنری اسوه برگزار خواهد شد، علاوه بر مادر شهید «داود منصوری» که در فیلم «خاکستر و برف» حضوری چند دقیقه­‌ای دارد، عوامل اصلی فیلم از جمله تهیه­ کننده، کارگردان و برخی از بازیگران فیلم نیز حضور خواهند داشت.

فیلم سینمایی «خاکستر و برف» از 28 شهریور در سینماهای گروه هنر و تجربه به نمایش عمومی درآمده است و با توجه به مضمون ارزشی و دفاع مقدسی و ساختار قابل دفاع، توانسته است در همین اکران محدود، نقدها و اظهارنظرهای مثبتِ بسیاری را به خود جلب کند.

به نظر می ­رسد «خاکستر و برف» با عنایت به نگاه نجیب و متعهدانه ­ای که به مقوله­ مادران شهید و انتظار دارد میزبانی آبرومند برای مادران شهدا باشد.

«خاکستر و برف» داستان احسان است که پس از 25 سال به ایران بازمی­گردد تا با بهترین دوست خود که زندگی­اش را مدیون اوست برای آخرین بار تجدید دیدار کند. همین مسئله اتفاقات ناخواسته­ی دیگری را برای او رقم می­زند.

این فیلم علی­رغم آنکه در سال 1391 تولید و در جشنواره فیلم فجر نیز مورد تحسین قرار گرفت اما با تأخیری سه ساله آن هم در گروه هنر و تجربه که تعداد محدودی سالن سینما در اختیار دارد به اکران عمومی درآمده است.

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید