شهرداری گران فروش است | اتاق خبر
کد خبر: 152305
تاریخ انتشار: 18 مهر 1394 - 10:34
عضو هیات رئیسه  آهن و فولاد کشور با اعلام اینکه دلیل اصلی به سرانجام نرسیدن طرح انتقال بازار آهن فروشان اردبیل به خارج از شهر بی توجهی شهرداری به  امور مربوط به این ص
عضو هیات رئیسه  آهن و فولاد کشور با اعلام اینکه دلیل اصلی به سرانجام نرسیدن طرح انتقال بازار آهن فروشان اردبیل به خارج از شهر بی توجهی شهرداری به  امور مربوط به این صنف است،گفت: شهرداری اردبیل باید مصالح آهن فروشان را در نظر بگیرد و دست از گران فروشی اراضی در نظر گرفته شده برای این صنف بردارد.
عادل محمدپور  در گفت و گو با اتاق نیوز افزود:  طرح انتقال آهن فروشان به خارج از شهر سال ها است که در دستور کار اتحادیه است و دلیل اصلی اجرا نشدن  آن  به مشکل تراشی های شهرداری بر گردد و  این سازمان به جای حمایت از این صنف تلاش می کند تا مکانی که برای آهن فروشان در نظرگرفته را به قیمت گزافی بفروشد. وی تصریح کرد: شهرداری با سوء استفاده از نیاز اصناف تلاش می کند زمینی که ارزش حقیقی آن شاید حداکثر متری 10 هزار تومان باشد به قیمت 60 هزار تومان به فروش برساند.یک فعال صنفی برای خرید یک زمین 60 متری آن هم بدون هیچ امکاناتی باید 250 میلیون تومان به شهرداری بپردازد که به طور حتم این عمل صنف را به نابودی می کشاند. محمد پور با اعلام این که این موضوع را تا به نتیجه رسیدن آن پیگیری خواهد کرد، افزود: در این خصوص با استاندار اردبیل و هیأت رئیسه اتاق اصناف ایران جلسات بسیاری برگزار کردیم و هر دو نهاد برای رفع این مشکل اعلام آمادگی کرده اند. رئیس اتحادیه آهن فروشان اردبیل گفت: ماجرای انتقال تنها مشکل این صنف نیست اما تا این طرح به صورت معلق باقی مانده است، جای صحبت از مسائل دیگر نیست. 1642775-533x330 به گزارش اتاق نیوز، طرح انتقال بازار آهن فروشان اردبیل نزدیک به ۱۶ سال است که اجرا نمی شود و این فعالان این صنف را با مشکلات عدیده ای مواجه است که کار را به استمداد از مسئولان ارشد استانی کشانده و هنوز در طرح این مشکلات اجماع و جمع بندی مشاهده نمی شود.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید