والپیپر زنده گوگل برای نمایش شارژ باتری، اعلانیه‌ها و قدرت سیگنال مخابراتی | اتاق خبر
کد خبر: 153160
تاریخ انتشار: 19 مهر 1394 - 15:57
شن‌های خلاقانه‌ گوگل به تازگی والپیپر زنده‌ای را ارائه کرده است که می‌تواند به طرز زیبایی میزان شارژ باتری، قدرت سیگنال مخابراتی و اعلانیه‌ها را به نمایش بگذارد.

شن‌های خلاقانه‌ گوگل به تازگی والپیپر زنده‌ای را ارائه کرده است که می‌تواند به طرز زیبایی میزان شارژ باتری، قدرت سیگنال مخابراتی و اعلانیه‌ها را به نمایش بگذارد.این والپیپر که Meter نام دارد در حال حاضر برای دانلود در استور گوگل در دسترس است.

Meter نام والپیپر زنده‌ی ساخت گوگل است که البته این بار کاربردی نیز هست. کاربران اندروید در گذشته با توجه به اثرات بدی که این گونه والپیپرها بر روی شارژدهی باتری دارند از دانلود این گونه والپیپرها صرف‌نظر می‌کردند اما Meter می‌تواند با توجه به کاربردهایی که دارد از دست رفتن مقدار کمی باتری را توجیه کند.

این والپیپر می‌تواند میزان باتری، آنتن‌دهی مخابراتی و اعلانیه‌ها را به شکل زیبایی به نمایش بگذارد.این والپیپر را می‌توانید از این لینک دانلود کنید.

برای آشنایی با روش دانلود از پلی استور گوگل به مطلب «ساده‌ترین روش دانلود نرم‌افزار‌های اندروید از گوگل پلی برای کاربران ایرانی» یا «بهترین راه‌های دسترسی به گوگل پلی برای دانلود اپلیکیشن» مراجعه کنید.

می‌توانید ویدئوی این والپیپر که بر روی گوشی هوشمندی نصب شده است را در زیر تماشا کنید:

[aparat id="O0s7B"]

منبع: زومیت

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید