پلیس فتا حواسش به همه چیز هست! | اتاق خبر
کد خبر: 172276
تاریخ انتشار: 27 آبان 1394 - 21:41
به گزارش اتاق خبر،  پخش عکس های پسری با عده ای از دختران ، خبر جنجالی این روزهای اینترنت و کانال های تلگرامی بود به گونه ای که در چندین ساعت این تصاویر دست به دست میان مردم چرخید و منتشر شده است.که این پسر آقای وحید خزایی به پسر پلیس فتا مشهور شده در تلگرام. قضیه از این قرار است که اخیرا کلیپی جنجالی در شبکه های اجتماعی  مانند تلگرام و اینستاگرام پخش شده است که ، پسر جوانی در آن می گوید که گوشی خود را گم کرده است و عکس های شخصی و خانودگیش در آن بوده ، و فردی که گوشی را یافته این عکس های خصوصی را در اینترنت و شبکه های مجازی مانند تلگرام پخش کرده است .
سرهنگ محمد مهدی کاکوان رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات تهران بزرگ در تشریح جزئیات این خبر گفت:در پی پخش کلیپی در فضای مجازی مبنی بر انتشار عکس های خانم ها و مصاحبه ای که خود این فرد دستگیر شده انجام داد دال بر اینکه این تصاویر مربوط به عکس های اقوام ، دختر خاله ها و خواهر من هستند و فضای جامعه در این خصوص مشوش شد؛مقام قضایی طی حکمی دستور دستگیری این متهم را صادر کرد که با اقدام اطلاعاتی و در یک عملیات پلیسی متهم مذکور که وحید 30 ساله نام دارد دستگیر و پس از انتقال به پلیس فتا تهران بزرگ تحت بازجوی های فنی قرار گرفت.
این جوان سی‌ساله که حدود 25 عکس از وی به‌همراه بیش از 10 دختر در مکان‌های مختلف منتشر شده است، پس از دستگیری‌اش در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، ماجرای انتشار عکس‌ها، ساختن کلیپی که بعد از انتشار عکس‌ها منتشر کرد و نحوه دستگیری‌اش را تشریح می‌کند؛ او که دستبند و پابند به دست و پایش زده شده و پیراهن و شلوار آبی راه‌راه به تن کرده، می‌گوید: هیچ‌وقت فکر نمی‌کردم موضوع به اینجا کشیده بشه؛ کاش هیچ‌وقت آن کلیپ را منتشر نمی‌کردم… .

[aparat id="C2t8m"]

متن این گفت‌وگو را در زیر بخوانید: ــ اسمت چیه؟ وحید. ــ چند سالته؟ سی سال. ــ بچه کجایی؟ تهران. ــ کجای تهران؟ سعادت‌آباد. ــ می‌گن یکی از بچه‌پولدارای تهرانی و مازراتی داری… به‌خدا دروغه. من یه کارگرم؛ یه کارگر ساده؛‌ به‌خدا من نه خونه دارم نه ماشین؛ چه برسه به مازراتی؛ به‌خدا من مستأجرم. وضع مالی‌ام هم خوب نیس. ــ چرا اینجایی؟ یه‌سری عکس با دوستام توی گوشی‌ام داشتم، برای دو سه سال پیش، که پخش شد… دوستات؟ آره. دختر بودن؟ آره. چند نفر؟ 14 تا دختر بودن و 28 تا عکس (سرش را تکان می‌دهد و به گریه می‌افتد) به‌خدا شرمنده‌ام. هیچ‌وقت فکر نمی‌کردم کارم به اینجا بکشه… به‌خدا پشیمونم. ــ کل ماجرا رو توضیح می‌دی… 17 آبان، گوشی هوآوی v6 من گم شد؛ توی اون گوشی‌ام یه‌سری عکس از دوستام بود که مربوط می‌شد به سه چهار سال پیش؛ به‌خدا من این عکس‌ها رو پخش نکردم. من حتی توی دادسرای سعادت‌آباد هم شکایت کردم بابت گم شدن گوشی‌ام. ــ ولی پلیس می‌گه هیچ شکایتی از تو هیچ جایی ثبت نشده. من گم شدن گوشی‌ام رو به پلیس فتا گزارش نکردم. حقیقتش ترسیدم… ــ شاکی‌هات می‌گن اغفال شدن… نه، آقا. همچین چیزی نیس. ولی من از همشون معذرت می‌خوام که عکس‌هاشون پخش شد. به‌خدا پشیمونم. ــ از خانواده دخترهایی که توی عکس‌هات بودن، خبر داری؟ آره. ــ چطوره حالشون؟ بده. خوب، عکس دخترشون پخش شده ولی به‌خدا من قصد و نیتم این نبود که مشهور شم. عاجزانه می‌خوام که منو ببخشن. ــ این عکس‌ها رو کجا گرفتی؟ خونه خودم نبود، خونه دوستام بود، جاهایی‌ که دعوتمون می‌کردن… ــ اون کلیپ رو برای چی ساختی و گفتی پلیس فتا حواسش به همه‌چی هست؟ اون کلیپ بزرگترین اشتباه زندگی‌ام بود. ــ قبول داری صادقانه نبود؟ (سرش را پایین می‌اندازد و سکوت می‌کند) ــ مخصوصاً اون جمله‌ای که گفتی پلیس فتا حواسش به همه‌چی هست… اگه حواسش به همه‌چی نبود که من الآن اینجا نبودم ولی یه‌سری آدم بی‌کار این حرف منو به‌مسخره گرفتن و باهاش شوخی کردن… روژین و سمیرا حدوداً 23 ــ 24ساله‌اند؛ دو دختر از همان 14 دختری که عکس‌هایشان کنار وحید پخش شده و دست به دست می‌شود؛ اصلاً دوست ندارند حرف بزنند و از این نگرانند که دوست‌ها و آشناهای دیگری هم که تا به حال این عکس‌ها را ندیدند، از ماجرا مطلع شوند؛ عصبی‌اند و تندمزاج. وقتی در مورد غیرعمدی بودن پخش عکس‌هایشان می‌پرسم، روژین می‌گوید: من هیچ ارتباطی باهاش نداشتم؛ از طریق یکی از دوستام باهاش آشنا شدیم و توی هیچ‌کدام از عکس‌ها هم فاصله نزدیکی باهاش ندارم، ولی وقتی عکس‌ها را توی شبکه‌های اجتماعی دیدم به اون زنگ زدم و اون گفت: “یا با این کار معروف می‌شم یا زندگی‌ام از بین میره…”. سمیرا هم که حسابی از این ماجرا عصبی است، می‌گوید: 7، 8 ماه پیش بود که با روژین برای گرفتن برنامه بدن‌سازی، خونه مربی‌ام که دوست وحید بود رفتیم؛ اونها به ما تعارف زدند و ما هم قبول کردیم؛ ما توی اتاق نشسته بودیم و اونا داشتن از ما پذیرایی می‌کردن؛ من اصلاً حواسم نبود و داشتم یه‌سمت دیگه رو نگاه می‌کردم که یه‌دفعه یکی از اونا منو صدا کرد؛ تا من صورتم رو برگردوندم اون از ما یه عکس سلفی گرفت؛ من اعتراض کردم و اون هم قول داد که عکس رو پاک کنه… . منبع: مرز ما
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید