آخرین وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس قبل از دیدار با نفت | اتاق خبر
کد خبر: 178599
تاریخ انتشار: 8 آذر 1394 - 13:57
سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه مکانی و نوراللهی مشکلی برای همراهی سرخ‌پوشان در دیدار برابر نفت ندارند، گفت: برنامه‌ای جز کسب سه امتیاز نداریم....

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه مکانی و نوراللهی مشکلی برای همراهی سرخ‌پوشان در دیدار برابر نفت ندارند، گفت: برنامه‌ای جز کسب سه امتیاز نداریم.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، محمود خوردبین درباره آخرین شرایط پرسپولیس پیش از دیدار برابر نفت تهران گفت: غیر از محرومیت کمال کامیابی‌نیا و امید عالیشاه، هیچ مساله‌ای برای بازی با نفت تهران نداریم و با توجه به نفراتی که در اختیار هستند، در ترکیب تیم هیچ کمبودی نخواهیم داشت و بچه‌ها آماده و مصمم هستند که با کسب یک پیروزی دیگر، روند صعودی خود در جدول را ادامه دهند.

وی درباره اخبار مختلفی که حول و حوش تعدادی از بازیکنان مطرح می‌شود، ادامه داد: سوشا مکانی برای این بازی هیچ مشکلی نخواهد داشت و در این ارتباط پیگیری‌ها و بررسی‌های لازم انجام شد. خوشبختانه احمد نوراللهی هم که آخرین مصدوم ما بود، آماده شد و روز شنبه هم تمرین خیلی خوبی انجام داد. مهدی طارمی کاملا روی فرم است و با انگیزه بالا منتظر این بازی است.

خوردبین خاطرنشان کرد: تیم کاملا سر حال است. همه بازیکنان روی پا هستند و به امید خدا و با یاری هواداران برای کسب پیروزی وارد بازی می‌شویم. بخشی از حقوق بازیکنان هم که توسط باشگاه پرداخت شد و در حساب‌هایشان می‌نشیند و فقط می‌ماند که با کسب سه امتیاز روند خوبمان در 5، 6 بازی اخیر لیگ را ادامه دهیم.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: البته نفت هم تیم خیلی خوبی است. آنها هر چند در دو بازی اخیر خود ناکام بودند اما این هم بر انگیزه‌های آنها اضافه می‌کند. تیم نفت در هفته‌های اخیر، تیمی متفاوت با هفته‌های ابتدایی بوده است ولی بازیکنان  ما هم به مرحله‌ای رسیده‌اند که تحمل تساوی را هم ندارند و حضور در بالای جدول را حق خودشان می‌دانند و این مساله به انرژی و انگیزه آنها می‌افزاید.

خوردبین در پایان درباره تعطیلی رقابت‌ها پس از این بازی، تصریح کرد: تعطیلی لیگ که کلا برای همه تیم‌ها بد است، برای ما که اصلا خوب نیست ولی سعی می‌کنیم با برنامه‌ریزی، اثر آن را کم کنیم. باز جای شکرش باقی است که این بار، ملی‌پوشان بزرگسال خودمان را داریم و می‌توانیم از اردو و تمرینات استفاده خوبی داشته باشیم و در هر صورت پای تیم ملی که وسط می‌آید باید با شرایط کنار بیاییم.

منبع: مهر

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید