پایان مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش وپرورش | اتاق خبر
کد خبر: 180376
تاریخ انتشار: 10 آذر 1394 - 12:05
رئیس مرکز برنامه‌ریزی نیروی انسانی آموزش و پرورش از پایان مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی این وزارتخانه و ارسال دوباره اسامی به سازمان سنجش خبر داد....

رئیس مرکز برنامه‌ریزی نیروی انسانی آموزش و پرورش از پایان مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی این وزارتخانه و ارسال دوباره اسامی به سازمان سنجش خبر داد.

محمدحسین سلیمی جهرمی رئیس مرکز برنامه‌ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش  با اشاره به آخرین وضعیت پذیرفته ‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش، اظهار داشت: نتایج مصاحبه با پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت متقاضی استخدام در آموزش و پرورش مجدداً به سازمان سنجش آموزش کشور ارسال می‌شود.

وی افزود: این نتایج جمع بندی شده است و در یکی دو روز آینده به سازمان سنجش آموزش کشور ارسال خواهد شد تا در نهایت نتایج کلی آزمون استخدامی این وزارتخانه اعلام شود.

سلیمی جهرمی در خصوص زمان اعلام نتایج کلی از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، خاطرنشان کرد: این موضوع محاسباتی دارد که باید انجام شود تا در نهایت یا همان 5 هزار نفر کلی به همراه نفرات سهمیه‌ای و یا 3 هزار و 700 نفری که در آزمون شرکت داشتند، پذیرفته شده نهایی خواهند بود.

رئیس مرکز برنامه‌ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش گفت: اسامی تمامی افرادی که چند برابر ظرفیت پذیرفته شده بودند پس از انجام مصاحبه توسط آموزش و پرورش به سازمان سنجش آموزش کشور ارسال خواهد شد تا مبنای پذیرش نهایی 30 درصد مصاحبه و 70 درصد نتیجه آزمون باشد.

منبع: فارس

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید