۱۵ دی زمان کنفرانس خبری سونی در CES 2016 خواهد بود | اتاق خبر
کد خبر: 181616
تاریخ انتشار: 11 آذر 1394 - 11:10
سونی یکی از کمپانی‌هایی است که همه ساله حضور نسبتا فعالی را از خود در نمایشگاه CES نشان می‌دهد و امسال نیز این شرکت زمان‌بندی کنفرانس خبری خود را اعلام کرده که در ۵ ژا...

سونی یکی از کمپانی‌هایی است که همه ساله حضور نسبتا فعالی را از خود در نمایشگاه CES نشان می‌دهد و امسال نیز این شرکت زمان‌بندی کنفرانس خبری خود را اعلام کرده که در ۵ ژانویه (۱۵ دی) ساعت ۵ بعد از ظهر (به وقت محلی) صورت خواهد گرفت.

اتاق خبر - در این تیزر تبلیغاتی تصاویری از محصولات مختلف این کمپانی نظیر اسمارت فون، هدست واقعیت مجازی و تلویزیون به چشم می‌خورد.

Sony-sets-date-for-CES-2016

البته باید بدین نکته نیز توجه داشت که در طول روز‌های گذشته هیچ تصویری از اسمارت‌فون جدید کمپانی سونی به بیرون درز نکرده اما تیزر تبلیغاتی سونی حکایت از این دارد که شاهد یک اسمارت فون جدید از سوی این شرکت خواهیم بود. همچنین تقریبا مطمئن هستیم که سونی یک تلویزیون جدید را معرفی خواهد کرد و در این بین شاهد یک دوربین دیجیتال و هدفون هم خواهیم بود.

در نمایشگاه CES سال گذشته سونی اسمارت‌واچ ۳ را به همراه موزیک پلیر NW-ZX2 (که انتظار نداشتیم) معرفی کرد. البته سونی تصمیم دارد ساعت هوشمند جدیدی را نیز عرضه کند و اخیرا ساعت نسبتا عجیب این شرکت در ژاپن شروع به فروش کرد. انتظار داریم سونی در کنفرانس خود خبر از عرضه جهانی ساعت هوشمند با بند ePaper دهد.

ePaper-band

شما چه انتظاراتی از کنفرانس خبری سونی در CES 2016 دارید؟

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید