آیا روز پنجشنبه طرح ترافیک و زوج و فرد اجرا می شود؟ | اتاق خبر
کد خبر: 181627
تاریخ انتشار: 11 آذر 1394 - 12:00
رییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت توضیحاتی را درباره نحوه اجرای طرح ترافیک و طرح زوج و فرد در روز پنج‌شنبه (12 آذر) را ارائه کرد....

رییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت توضیحاتی را درباره نحوه اجرای طرح ترافیک و طرح زوج و فرد در روز پنج‌شنبه (12 آذر) را ارائه کرد.

اتاق خبر - سرهنگ مراد مرادی، درباره اینکه آیا در روز پنج‌شنبه طرح ترافیک و زوج و فرد اعمال می‌شود یا خیر؟ اظهار کرد: طرح ترافیک و زوج و فرد همچون دیگر ایام در روز پنج‌شنبه نیز اجرا شده و اجرای آن تا ساعت 13:30 ادامه خواهد داشت.

وی افزود: بنابراین رانندگانی که در این بازه زمانی بدون مجوز لازم وارد محدوده طرح ترافیک یا زوج و فرد شوند، مطابق قانون جریمه خواهند شد.

رییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت درباره اینکه آیا احتمال عدم اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد با توجه به قرار گرفتن میان دو تعطیلی وجود دارد یا خیر؟ گفت: هرگاه روز پنج‌شنبه از سوی دولت به عنوان تعطیل رسمی اعلام شود، طرح ترافیک و زوج و فرد اجرا نخواهد شد اما با توجه به اینکه این روز تعطیل نیست، طرح نیز همچنان اجرا خواهد شد.

منبع: ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید