بلژیک تیم سال ۲۰۱۵ فیفا شد | اتاق خبر
کد خبر: 182642
تاریخ انتشار: 12 آذر 1394 - 16:10
بلژیک به عنوان برترین تیم فوتبال سال ۲۰۱۵ فیفا انتخاب شد ضمن اینکه نام تیم فوتبال ترکیه هم به عنوان تیمی که بیشترین پیشرفت را داشته در سایت فیفا درج شده است....
بلژیک به عنوان برترین تیم فوتبال سال ۲۰۱۵ فیفا انتخاب شد ضمن اینکه نام تیم فوتبال ترکیه هم به عنوان تیمی که بیشترین پیشرفت را داشته در سایت فیفا درج شده است.
 شیاطین سرخ در رده بندی ماه دسامبر فدراسیون بین المللی فوتبال، فیفا، با صدرنشینی به کار خود پایان دادند. این تیم در ۱۳ نوامبر در بروکسل موفق شد با نتیجه ۳ بر یک مقابل قهرمان چهارباره فوتبال جهان، ایتالیا، به برتری برسد. سال گذشته تیم فوتبال آلمان که قهرمانی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را هم در کارنامه داشت به عنوان تیم سال فیفا معرفی شده بود. ترکیه هم به عنوان تیمی که بیشترین پیشرفت را داشته در رده بندی پایان سال به کار خود پایان داده است. ترکیه با ۳۲۹ امتیاز که در ۱۲ ماه جمع کرده به این عنوان رسیده است. این در حالی است که ترکیه ای ها آخرین باری که در یک تورنمنت مهم حضور پیدا کرده بودند به سال ۲۰۰۸ بازمی گردد. مجارستان (با جمع آوری ۳۱۳ امتیاز) و نیکاراگوئه (با جمع آوری ۲۹۵ امتیاز) از جمله تیم های موفق در سال ۲۰۱۵ به حساب می آیند.
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید