منطقه آزاد تجاری قصرشیرین ایجاد شود | اتاق خبر
کد خبر: 300299
تاریخ انتشار: 15 آذر 1394 - 14:59
نماینده مردم قصرشیرین در مجلس:
نماینده مردم قصرشیرین در مجلس شورای اسلامی گفت: قصر شیرین با 54 درصد صادرات به عراق نیازمند ایجاد هرچه سریع تر منطقه آزاد تجاری است.

به گزارش اتاق خبر، فتح الله حسینی در نطق میان دستور جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی افزود: معاون اول رییس جمهوری قول آغاز کارعملیات ایجاد منطقه آزاد تجاری را در منطقه قصرشیرین داده است.
وی در ادامه ضمن تشکر از مردم برای حضور در مراسم اربعین حسینی تصریح کرد: آقای روحانی مردم استان چشم انتظار سفر شما هستند، چندین بار وعده داده شده که در سال 94 به کرمانشاه سفر خواهید داشت.
حسینی همچنین خطاب به رییس جمهوری اظهارداشت: شرایط فعلی اقتصادی کشور و حقوق ناچیز بازنشستگان دولت خصوصا نیروهای مسلح و آموزش و پرورش موجب شده است که با مشکلات عدیده ای مواجه شوند؛بنابراین عنایت ویژه شما در این خصوص لازم است.
نماینده مردم قصر شیرین در مجلس نهم ادامه داد: آقای روحانی چرا فکری به حال پرداخت مطالبات فرهنگیان نمی شود آیا وقت آن نرسیده است که به این قشر توجه شود.
وی در ادامه خطاب به وزیران کشور و صنعت، معدن و تجارت گفت: تعطیلی بازارچه های مرزی در کرمانشاه که بیش از 10 هزار نفر را بیکار کرده موجب افزایش قاچاق و نابسامانی شده است و لازم است در جهت ایجاد فرصت های شغلی و رفع نارضایتی های اجتماعی هر چه سریعتر نسبت به بازگشایی بازارچه قصر شیرین اقدام شود.
حسینی افزود: امروز در کشور بیکاری در مرز خطر قرار گرفته است و در کنار آن با برخی اقدامات نامناسب در استان مشکلاتی به وجود آمده است که بخشی از آنها از روستاهای مرزی کوچ نموده اند. بنابراین لازم است در این خصوص وزیر صنعت با هماهنگی وزیر کشور اقدام کنند .
نماینده مردم قصر شیرین در مجلس همچنین خطاب به وزیر اقتصاد خاطرنشان کرد: با توجه به رکود کامل بازار برای کسبه و نبود درآمد، همچنین فشار سازمان مالیاتی کشور تکلیف مردم چیست؟، طبق آمار؛ رکود بازار و فشار مالیاتی باعث شده اکثر مغازه داران شغل خود را تعطیل کنند و اکثر این مشاغل به سمت ورشکستی رفته است

 

منبع:ایرنا

نظرات
بازنشسته ارتش
| |
2016-01-03 09:54:21
سلام و خسته نباشید

حقوق بازنشستگان آموزش و پرورش زیاد شد چرا به وضع معشیتی بازنشستگان ارتش کسی رسیدگی نمی کنه؟ من نظامی بازنشسته با ماهی حقوق 1400000تومان در ماه چطور خرج 6نفر و یک بچه دانشجو رو بدم
ADS
ADS
پربازدید