آزادراه همدان- ساوه بسته شد | اتاق خبر
کد خبر: 300388
تاریخ انتشار: 16 آذر 1394 - 13:29
فرمانده پلیس راه استان همدان گفت: با توجه به بارش برف و کولاک شدید آزاد راه همدان- ساوه بسته شده و در دیگر راه‌های مواصلاتی استان همدان نیز حالت ویژه اعلام شده است.

مهدی شاکری با اشاره به تصادف زنجیره‌ای خودروها در آزاد راه همدان- ساوه اظهار داشت: این تصادف در کیلومتر 110 همدان رخ داده و در حال حاضر نیروهای انتظامی و امدادی در محل حادثه حضور دارند.

وی افزود: با توجه به اینکه نیروهای پلیس راه در محل وقوع تصادف، پیاده هستند امکان برقراری ارتباط به دلیل برودت هوا با آنها وجود ندارد و اطلاعات دقیقی از حادثه دریافت نکرده‌ایم و به محض دریافت اطلاعات وضعیت را به رسانه‌ها اعلام می‌کنیم.

فرمانده پلیس راه استان همدان با بیان اینکه در تمام راه‌های مواصلاتی استان همدان حالت ویژه اعلام شده است تصریح کرد: جاده ساوه به علت کولاک و برودت هوا بسته است و وضعیت در دیگر جاده‌های استان نیز مشابه بوده و کولاک باعث بسته شدن راه‌ها شده است.

وی بیان کرد: با توجه به وضعیت جوی در سطح استان به رانندگان توصیه می‌شود که با تجهیزات زمستانی از جمله زنجیر چرخ در راه‌ها تردد کنند و از مسافرت‌های غیر ضروری نیز اجتناب کنند.

شاکری عنوان کرد: به رانندگان توصیه می‌کنیم در هر شهری که هستند از محل اسکان موقت و پیش بینی شده آن شهر که توسط فرماندری‌ها و هلال احمر مدیریت می‌شود استفاده کرده و در این وضعیت جوی اقدام به مسافرت نکنند.

منبع: فرارو

نظرات
ADS
ADS
پربازدید