گاز گرفتگی شش زائر در رزن | اتاق خبر
کد خبر: 300767
تاریخ انتشار: 17 آذر 1394 - 08:45
مدیر شبکه بهداشت رزن گفت: شش زائر اربعین حسینی که به علت ریزش برف در یکی از مساجد رزن اسکان داده شده بودند دچار گاز گرفتگی شدند.

مدیر شبکه بهداشت رزن گفت: شش زائر اربعین حسینی که به علت ریزش برف در یکی از مساجد رزن اسکان داده شده بودند دچار گاز گرفتگی شدند.

دکتر «سید مهدی حسینی»  افزود: یک دستگاه اتوبوس حامل زائران اربعین حسینی به علت ریزش برف و کولاک شدید در مسجد بین راهی روستای امیریه واقع در 10 کیلومتری شهر رزن اسکان داده شدند.
وی اضافه کرد: با توجه به استاندارد نبودن سیستم گرمایشی این مسجد قدیمی شش نفر از افراد حاضر در این مسجد دچار گاز گرفتگی خفیف شده و به بیمارستان حضرت ولیعصر (عج) شهر رزن منتقل شدند.
این پزشک با ذکر اینکه مصدومان مرد هستند اظهار کرد: دهیاران بلافاصله با مشاهده اولین علائم گاز گرفتگی با سامانه 115 اورژانس رزن تماس گرفته و مصدومان به بیمارستان منتقل شدند.
وی افزود: دو نفر از مصدومان به صورت سرپایی مداوا و چهار نفر دیگر نیز به علت مسمومیت با مونوکسید کربن در بیمارستان بستری شدند.
وی حال عمومی این چهار نفر را که از اهالی قزوین و زنجان هستند خوب توصیف کرد و گفت: این افراد هم اینک در بخش عمومی بیمارستان زیر نظر پزشک قرار دارند و صبح سه شنبه ترخیص می شوند.
ریزش برف از بامداد روز گذشته تاکنون موجب مسدود شدن مسیر همدان - ساوه، و گردنه اوج شده و در 24 ساعت گذشته شاهد اسکان 22 هزار مسافر در پایگاههای امداد جاده ای این استان بوده ایم.
طبق اعلام مرکز هواشناسی هوای همدان با پایان یافتن ریزش برف در ظهر امروز (دوشنبه) دمای هوا تا پایان هفته جاری به شدت کاهش یافته و موجی از سرما در راه است.

منبع: ایرنا

نظرات
ADS
ADS
پربازدید