آمریکا درصدد نفوذ در ایران است | اتاق خبر
کد خبر: 301024
تاریخ انتشار: 18 آذر 1394 - 10:23
سردار نقدی :
سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت : امروز آمریکا در صدد نفوذ در ایران و ایجاد اختلاف و تفرقه در جامعه است.

سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت : امروز آمریکا در صدد نفوذ در ایران و ایجاد اختلاف و تفرقه در جامعه است.

سردار نقدی عصر سه شنبه در جمع بسیجیان و پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت در مسجد جامع جوانرود استان کرمانشاه ، افزود: امروز دشمن متوسل به حیله شده و باید با وحدت و بصیرت حیله دشمن را خنثی کنیم.
وی با بیان اینکه چندین سال دشمنان و در راس آنها آمریکا درصدد ضربه زدن به ملت و نظام جمهوری اسلامی است ، تصریح کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی و به خطر افتادن منافع آمریکا، سران این کشور راهبردهای مختلفی از لحاظ ترور، شورش منطقه ای، تحریک و پشتیبانی از صدام، تهاجم فرهنگی و جنگ رسانه ای، فتنه 88، تحریم اقتصادی را بکار برده اما هیچ یک برای منفعت طلبی آن ها نتیجه بخش نبود.
رئیس بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: در این راستا تمام تلاش دشمن با اتحاد و بصیرت ملت مقاوم ایران اسلامی نقش بر آب شد.
سردار نقدی با اشاره به اینکه امروز آمریکا با حیله راه نفوذ را در پیش گرفته است، گفت : پهن کردن سفره هفت سین و ارسال پیام تبریک نوروزی از سوی رئیس جمهوری این کشور برای مردم همان نفوذی است که آن ها به دنبالش هستند و باید مراقب بود.
وی درادامه با بیان اینکه دشمن ازمسلمانان سیلی خورده است،افزود: امریکا امروز با ایجاد گروه تروریستی داعش درصدد ضربه زدن به اسلام و مسلمین است.
سردار نقدی تصریح کرد: دشمن با ایجاد گروه تروریستی داعش به دنبال نشان دادن چهره زشتی از اسلام؛ تامین منافع اسرائیل؛ اختلاف و تفرقه میان مسلمان و انحراف جوانان است.
وی یادآور شد : تا زمانی که این بصیرت، هوشیاری؛ اتحاد و همدلی بین مسلمان وجود داشته باشد دشمن راه به جایی نخواهد برد.
سردار نقدی از مردم جوانرود به عنوان مردمی غیور، شهید پرور و انقلابی یاد کرد و گفت : مردم جوانرود اولین کسانی بودند که هسته پیشمرگان کرد مسلمان را تشکیل دادند و به دفاع از اسلام و انقلاب برخاستند و امروز نیز در عرصه های مختلف از اسلام و انقلاب دفاع می کنند.
شهرستان جوانرود با 74 هزار نفر جمعیت در 86 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.

منبع: ایرنا 

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید