ولی فقیه بزرگ ترین نعمت ایران اسلامی است | اتاق خبر
کد خبر: 301520
تاریخ انتشار: 21 آذر 1394 - 09:06
امام جمعه موقت ساری:
امام‌جمعه موقت ساری، نعمت ولی‌فقیه را بزرگ‌ترین افتخارات ایران اسلامی بیان کرد و گفت: نامه مقام معظم رهبری به جوانان غربی بازتاب جهانی داشته است.

امام‌جمعه موقت ساری، نعمت ولی‌فقیه را بزرگ‌ترین افتخارات ایران اسلامی بیان کرد و گفت: نامه مقام معظم رهبری به جوانان غربی بازتاب جهانی داشته است.

حجت‌الاسلام محمدقاسمی در خطبه‌های نماز جمعه ساری با اشاره به اینکه ولی‌فقیه از نعمات بزرگ انقلاب اسلامی است، یادآور شد: درایت معظم له همواره توطئه‌های دشمنان را خنثی کرده است.

وی به نامه مقام معظم رهبری به جوانان غربی و بازتاب جهانی آن اشاره کرد گفت: این اقدام تیزهوشی ولی‌فقیه زمان ما را نشان می‌دهد که همواره نقشه شوم استکبار جهانی را نقش بر آب کرده است.

وی در بخشی از سخنانش به سفر پوتین به کشور و دیدارش با مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: پوتین که رئیس‌جمهوری مقتدر و مغرور است با تواضع مقابل رهبر فرزانه ایران اسلامی نشست.

امام‌جمعه موقت ساری تصریح کرد: در قضیه برجام نیز اگر درایت مقام معظم رهبری و مدیریتش نبود معلوم نبود چه اتفاقی بر سر کشور و ملت بیفتد.

حجت‌الاسلام ساری با گرامیداشت سالگرد شهادت حضرت امام رضا (ع) و آیت‌الله دستغیب به خدمات شایسته این عالم فرزانه اشاره کرد و افزود: هر جامعه‌ای که از یاد خدا غافل شود دچار مشکلات اجتماعی می‌شود.

وی همچنین با تقدیر از حضور پرشور مردم استان در آیین اربعین حسینی و پیاده‌روی اربعین به انتخابات مهم اسفندماه سال جاری اشاره و تأکید کرد: مجریان و مسئولان برگزاری انتخابات باید کاربلد و باتجربه باشند زیرا مردم، مسئولان بی‌تجربه را قبول نمی‌کنند.

وی افزود: مسئولان مازندران باید از افراد صاحب‌تجربه برای برگزاری انتخابات بهره برند و نباید در این زمینه ریسک کنند.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید