نشست خبري سرمربيان صباي قم و ملوان انزلي | اتاق خبر
کد خبر: 301735
تاریخ انتشار: 22 آذر 1394 - 06:08
نشست خبری سرمربیان تیم های فوتبال صبای قم و ملوان انزلی عصر امروز برگزار شد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از خبرگزاری صدا و سیما،علی دایی سرمربی صبای قم در نشست خبری پیش از بازی فردا با ملوان گفت:فردا یکی از مسابقات سخت و حساس را خواهیم داشت اما امیدواریم این تیم را شکست دهیم و سه امتیاز را بگیریم تا از بالای جدول عقب نمانیم.
وی با بیان اینکه تمرینات خوبی در هفته‌های اخیر داشتیم ،در مورد غائبان تیمش گفت: فرشید باقری را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم و از فرید کریمی هم به دلایل نامعلومی که نمی‌دانیم چه چیزی است نمی‌توانیم استفاده کنیم.، به غیر از این دو نفر همه بازیکنان هستند و امیدواریم با نمایش خوب سه امتیاز را از آن خود کنیم.
سرمربی صبای قم در خصوص محرومیت فرید کریمی که کارت بازی‌اش از سوی سازمان لیگ صادر شده بود، عنوان کرد: صحبتی راجع به این مسئله نمی‌کنم و دلایل زیادی برای این موضوع داریم، این مسائل به باشگاه ما مربوط نمی‌شود، فرید کریمی بر اساس آیین‌نامه‌هایی که خودشان گفتند برای ما بازی کرد. نمی‌دانیم چرا او را در بازی مهم با ملوان محروم کردند.
وی تصریح کرد: قصوری از باشگاه ما صورت نگرفته است و کریمی قانونی بازی می‌کند،تصمیم کمیته انضباطی نفی قوانین خودشان است و آقایان با قوانین خودشان مقابله می‌کنند. فکر می‌کنم دلایل غیر فوتبالی در این امر دخیل باشد.
دایی در مورد غیبت شش بازیکن ملوان و اینکه استیلی گفته نبود آنها کار تیمش را سخت می‌کند، گفت: من احترام خاصی برای تیم ملوان که دوستانم در آن هستند قائلم اما فکر می‌کنم بازیکنان جوان که جایگزین می‌شوند انگیزه زیادی خواهند داشت، شاید ما از افرادی که می‌خواهند جایگزین شوند شناخت کافی نداشته باشیم و احتمال دارد همین ها کارهای عجیب و غریبی انجام دهند.
حمید استیلی سر مربی ملوان بندر انزلی هم در این نشست گفت: بازی خیلی سختی در قم خواهیم داشت، ما شش بازیکن را به دلیل محرومیت و مصدومیت در اختیار نخواهیم داشت، تمرینات خوبی انجام دادیم و با آمادگی بالایی مقابل صبا قرار می‌گیری ما صبا را خیلی خوب تجزیه تحلیل و آنالیز کردیم و امیدواریم مسابقه خوبی را شاهد باشیم.
وی ادامه داد: محمد آبشک و فرزاد حاتمی محرومان ما هستند و جلال رافخایی، سعید یوسف زاده، آرش افشین به دلیل مصدومیت حضور ندارند و وضعیت محرمی هم مشخص نیست. قطعا نبود شش بازیکن که بیشترشان در خط حمله هستند به ضرر ماست. نبود آنها قطعا تاثیر گذار است ولی ناچار به بازی هستیم.
سرمربی ملوان انزلی با بیان اینکه نتایج بدی از هفته سوم که بنده به این تیم آمدم نداشتیم، اظهارداشت: ما مقابل تراکتورسازی و سایپا فوق العاده کار کردیم. مردم انزلی فوتبال را می فهمند و با اینکه دیدار تراکتورسازی را باختیم اما معترض به این مسئله نبودند. ما در راه آهن جوانان زیادی به فوتبال آوردیم و در ملوان هم این کار را انجام دادیم. امیدواریم با تلفیقی از باتجربه‌ها و جوانان برابر صبا نتیجه بگیریم.
استیلی خاطرنشان کرد: قطعا با اضافه کردن دو، سه بازیکن در نیم فصل یکی از قوی‌ترین تیم‌ها خواهیم شد. در حال حاضر نیز من و بازیکنان شناخت زیادی از یکدیگر داریم و این موضوع به روند تیم کمک می‌کند.
او در خصوص مشکلات مالی تیمش گفت: این مشکل را همه تیم‌ها دارند و ما نیز از این قضیه مستثنی نیستیم. مسئولان تیم ما زحمت می‌کشند تا این مشکل را برطرف کنند. خیلی از تیم‌های لیگ خصوصی هستند اما از منابع دولتی تامین می‌شوند ولی ملوان صددرصد خصوصی است. البته سی درصد تیم ما در اختیار نیروی دریایی است.
سرمربی ملوان پیرامون اعتراض تماشاگرانشان به نتایجی که در هفته‌های اخیر داشتند، گفت: طبیعی است وقتی نتیجه را واگذار کنیم آنها معترض شوند و ما نیز به اعتراض آنها احترام می‌گذاریم.
تیم‌های فوتبال صبای قم و ملوان بندر انزلی در چارچوب هفته چهاردهم بازی‌های پانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جام خلیج فارس، از ساعت پانزده و پانزده دقیقه فردا به میزبانی شاگردان علی دایی در ورزشگاه یادگار امام قم به مصاف یکدیگرمی روند.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید