20 کارت حرفه ای روزنامه نگاری صادر شد | اتاق خبر
کد خبر: 301902
تاریخ انتشار: 22 آذر 1394 - 14:57
اداره کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد: کمیسیون صدور کارت حرفه ای روزنامه نگاری با صدور کارت برای ٢٠ نفر از متقاضیان واجد شرایط موافقت کرد.

به گزارش اتاق خبر، کمیسیون صدور کارت حرفه ای روز یکشنبه در بیست و یکمین نشست خود که با حضور اکثریت اعضا در محل معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد برگزار شد پرونده شماری از روزنامه نگاران متقاضی را بررسی و در نهایت با صدور کارت حرفه ای روزنامه نگاری برای 20 نفر واجد شرایط موافقت کرد.
به گزارش ایرنا، حسن محرابی (مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی)، حسن کربلایی (نماینده شورای هماهنگی تشکل های صنفی روزنامه نگاری) و محمدعلی وکیلی (نماینده شورای هماهنگی تشکل های مدیریتی مطبوعات (، بهروز بهزادی روزنامه نگار پیشکسوت) اعضای کمیسیون صدور کارت حرفه ای روزنامه نگاری را تشکیل می دهند.
دستورالعمل صدور کارت حرفه ای روزنامه نگاری و تسهیلاتی که به دارندگان این کارت تعلق می گیرد در سایت معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی قابل مشاهده است متقاضیان این کارت می توانند به نشانی saman-gov.ir مراجعه کنند.
تاکنون برای بیش از 250 نفر کارت حرفه ای روزنامه نگاری و خبرنگاری توسط این کمیسیون صادر شده و این روند(صدور کارت) همچنان ادامه دارد.
جدول و لیست اسامی 20 نفر از افرادی که امروز برای آنها کارت حرفه ای روزنامه نگاری صادر شده هم اکنون در سایت معاونت مطبوعاتی قابل مشاهده است.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید