خواست‌هایمان را به شیوه دیپلماتیک به آنها تحمیل کردیم | اتاق خبر
کد خبر: 302400
تاریخ انتشار: 24 آذر 1394 - 20:18
معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور با اشاره به بسته شدن پرونده (PMD) در شورای حکام گفت: با کیاست خواست‌هایمان را به شیوه دیپلماتیک به آنها تحمیل کردیم؛ وبااستقامت به دو هدف مبنایی دست یافتیم.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری فارس؛ حمید ابوطالبی معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور در پیامی با اشاره به بسته شدن پرونده (PMD) در شورای حکام گفت: در شعارهای سه گانه احیای اخلاق، نجات اقتصاد و تعامل سازنده با جهان که تعامل سازنده با جهان سه ویژگی اساسی درایت، کیاست و استقامت داشت.

وی با بیان اینکه با درایت، جهان را به مذاکره کشاندیم، افزود: باکیاست خواست هایمان را به شیوه دیپلماتیک به آنها تحمیل کردیم؛ وبا استقامت به دو هدف مبنایی دست یافتیم.

معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور ادامه داد: با استقامت به دو هدف مبنایی دست یافتیم، یکی اجماع ملی و جهانی برحل مشکلات به شیوه مسالمت آمیز؛ و دیگری ازمیان برداشتن تمایلات و خواست های نامعقول برآمده ازافراط و یکجانبه گرایی بود.

ابوطالبی در پایان خاطرنشان کرد: تصویب لحظاتی پیش قطعنامه در آژانس بین المللی انرژی اتمی و بسته شدن پرونده اتهامات نادرست علیه کشورمان بر ملت شریف و استوار ایران مبارک باد.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید