اجرای 10 عنوان برنامه با اعتبار 3.5 میلیارد ریال در هفته وحدت | اتاق خبر
کد خبر: 302425
تاریخ انتشار: 25 آذر 1394 - 01:59
مدیر کمیته امداد امام خمینی سروآباد از اجرای بیش از 10 برنامه مختلف با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و 500 میلیون ریال در هفته وحدت در شهرستان سروآباد خبر داد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری فارس از سروآباد، مسعود شهبازی شامگاه امروز در جلسه برنامه ریزی هفته وحدت در شهرستان سروآباد که با حضور جمعی از مسئولین شهرستانی در محل سالن جلسات فرمانداری سروآباد برگزار شد، با تبریک ماه ربیع‌الاول و فرا رسیدن هفته وحدت به مهم‌ترین برنامه‌های کمیته امداد در هفته وحدت اشاره کرد و افزود: در گرامیداشت هفته مبارک وحدت چندین برنامه مختلف و متنوع توسط کمیته امداد امام شهرستان سروآباد برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: توزیع بن رایگان در بین کودکان زیر 6 سال به تعداد 210 نفر که دچار سوءتغذیه هستند و از پیش با همکاری مرکز بهداشت شهرستان مشخص شده اند، از مهم‌ترین برنامه‌های کمیته امداد در هفته وحدت است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی سروآباد ارزش ریالی کمک به کودکان زیر 6 سال را سیصد و هفتاد و هشت میلیون ریال عنوان کرد و گفت: سرانه کمک به این کودکان 180 هزار تومان به صورت هر سه ماه یکبار است.

وی پرداخت جهیزیه به دختران دم بخت را از دیگر برنامه‌های مهم هفته وحدت در شهرستان عنوان کرد و افزود: پرداخت 140 میلیون تومان جهیزیه به 70 نفر از دختران دم بخت که به تازگی ازدواج کرده‌اند، با سرانه هر نفر 2 میلیون تومان از دیگر برنامه‌های مهم هفته وحدت در شهرستان سروآباد است.

وی اضافه کرد: همچنین در هفته وحدت به چهل نفر از پسرانی که تازه ازدواج کرده‌اند، با سرانه هر نفر یک میلیون تومان، 40 میلیون تومان هدیه ازدواج پرداخت می‌شود.

مسعود شهبازی اجرای پروژه‌های عام‌المنفعه را یادآور شد و خاطرنشان کرد: در ایام هفته وحدت 730 میلیون ریال به احداث پروژه های عام المنفعه از قبیل مسجد، خانه عالم و غسالخانه در روستاهایی که در پروژه جمع آوری زکات مشارکت داشته‌اند، پرداخت می‌شود.

وی گفت: در ایام مبارک ماه ربیع‌الاول نیز مراسم بزرگ مولودی خوانی در بخش مرکزی و بخش اورامان شهرستان سروآباد توسط کمیته امداد برگزار می‌شود.

وی بازدید و سرکشی از خانواده‌های نیازمند، بی‌سرپرست و بیماران زمین‌گیر را از دیگر برنامه‌های های کمیته امداد در هفته وحدت عنوان کرد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی سروآباد در پایان افزود: جمع‌آوری صدقات، انفاقات و نذورات مردمی به منظور توزیع و تقسیم در بین خانوارهای نیازمند و بی سرپرست در هفته وحدت و ماه ربیع‌الاول انجام می‌شود.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید