آماده‌باش اورژانس تهران با تشدید آلودگی هوا | اتاق خبر
کد خبر: 303135
تاریخ انتشار: 28 آذر 1394 - 12:35
سخنگوی اورژانس تهران از آماده‌باش برای ارائه خدمات به صورت مشاوره تلفنی واعزام به محل در شرایط اضطراری آلودگی هوا خبر داد.

به گزارش اتاق خبر،حسن عباسی در گفت‌و‌گو با خبرنگار سرویس سلامت خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در رابطه با آخرین اقدامات اورژانس تهران با تشدید آلودگی هوای پایتخت گفت: اورژانس تهران در حالت آماده باش قرار دارد و هموطنان می‌توانند در صورتی که دچار مشکل شدند با شماره تلفن 115 تماس بگیرند و همکاران ما به صورت مشاوره‌ای به انها ارائه خدمت کنند. در صورت لزوم نیز همکاران ما به محل اعزام می‌شوند و مردم می‌توانند از خدمات اورژانس بهره مند شوند.

آمار ماموریت‌های اورژانس تهران در روزهای آلوده تغییر نکرده است

وی همچنین درباره آمار عملیات‌های اورژانس تهران طی چند روز اخیر گفت: از آنجاکه مراجعه کننده به اورژانس نداریم، معمولا افزایش مراجعه بیماران در شرایط آلودگی هوا خود را نشان نمی‌دهد. مردم با مشاهده اولین نشانه‌های آلودگی هوا مثل سرفه و تنگی نفس و آبریزش بینی به مراکز درمانی یا پزشک مراجعه می‌کنند. در طول چند سال اخیر که ما ین مساله را رصد کرده‌ایم، تفاوت معناداری بین آمار عملیات برای بیماران قلبی و عروقی و تنفسی قبل و بعد از شرایط اضطراری آلودگی هوا پیدا نکردیم.

عباسی تاکید کرد: ما تا زمانی که هوا پاک نشود به صورت آماده باش در خدمت شهروندان هستیم.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید