کلیات طرح حمایت از صنایع دستی و هنرمندان در کمیسیون صنایع مجلس تصویب شد | اتاق خبر
کد خبر: 303434
تاریخ انتشار: 29 آذر 1394 - 20:32
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: در جلسه امروز این کمیسیون، کلیات طرح حمایت از صنایع دستی و هنرمندان مصوب شد.

روح‌الله عباس‌پور عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در تشریح جلسه امروز بعد از ظهر کمیسیون مطبوعش اظهارداشت: جلسه امروز با حضور مسئولانی از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، اتاق تعاون و همچنین میراث فرهنگی و سازمان تامین اجتماعی و اعضای کمیسیون برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه درباره تنظیم مقررات مالی و احکام ثابت بودجه که قرار بود از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی انجام شود توضیحاتی ارائه شده که مورد توجه واقع شد ولی چون این توضیحات عدد و آمار نداشت در نتیجه رأی گیری برای انجام نشد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: در این جلسه همچنین نمایندگان طرحی پیرامون اینکه مقررات و قوانینی در حمایت از صنایع دستی و هنرمندان انجام شود نیز مطرح شد که بدون مخالفت طرح مذکور به صورت استمزاجی رای آورد و جهت جزئیات بیشتر به کمیسیون ارجاع و برای بهتر شدن با دولت جلسه‌ مشترکی برگزار شد.

عباس‌پور در خاتمه گفت: طرح حمایت از صنایع دستی و هنرمندان کشور که از سوی این اعضا تنظیم شده و رای آورد در جلسات آتی نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفته تا جهت ارائه به صحن آماده شود.

منبع: فارس

نظرات
ADS
ADS
پربازدید