شکست سنگین لیورپول با کلوپ | اتاق خبر
کد خبر: 303454
تاریخ انتشار: 30 آذر 1394 - 04:56
لیورپول در دیداری خارج از خانه با سه گل برابر واتفورد شکست خورد تا همچنان در رده نهم جدول قرار گیرد.

اتاق خبر: لیورپول در دیداری خارج از خانه با سه گل برابر واتفورد شکست خورد تا همچنان در رده نهم جدول قرار گیرد.

بنابراین گزارش، هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس امروز (یکشنبه) با برگزاری یک دیدار ادامه یافت که در آن لیورپول در خانه واتفورد به میدان رفت. شاگردان کلوپ که می‌خواستند با برتری در این دیدار در آستانه نزدیک شدن به منچستریونایتد قرار گیرند غافلگیر شدند و با سه گل برابر واتفورد شکست غیرمنتظره‌ای را کسب کردند تا شانس رسیدن به تیم های مدعی را از دست بدهند.

در این دیدار که لیورپولی‌ها با تمام قوا به میدان آمده بودند خیلی زود در دقیقه سوم مسابقه با ضربه ناتان آکه و روی اشتباه دروازه‌بان‌شان گل خوردند. در این صحنه عملکرد مدافعان لیورپول نیز بسیار فاجعه بار بود. عملکرد ضعیف لیورپول باعث شد که 10 دقیقه بعد یک بار دیگر دروازه این تیم باز شود. این بار روی موقعیتی تک به تک ایقالو موفق شد گل دوم را نیز برای تیمش به ثمر برساند.

پس از این گل لیورپول که چیزی برای از دست دادن نداشت سراپا حمله شد ولی دقیقه 41 اسکرتل را نیز به دلیل مصدومیت از دست داد. لیورپول شانس آورد که برای بار سوم دروازه‌اش باز نشد. این تیم در نیمه دوم نیز حرفی برای گفتن نداشت تا اینکه در دقیقه 84 سانتر بهرامی باعث شد ایقالو بار دیگر گلزنی کند تا این دیدار با نتیجه 3 بر صفر به سود واتفورد به پایان برسد و شکستی دیگر در کارنامه لیورپولی‌ها ثبت شود.

منبع: ایسنا 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید