نیما شاهرخ شاهی : پیشنهاد بازی در | اتاق خبر
کد خبر: 303657
تاریخ انتشار: 17 دی 1394 - 03:27
این بازیگر سینما گفت: جشنواره فیلم فجر 2 هفته جذاب و دوست داشتنی را برای سینما به ارمغان می آورد، البته در چند سال اخیر شاهد 2 دستگی در این جشنواره هستیم.

به گزارش اتاق خبر، نیماشاهرخ شاهی در گفتگو با خبرنگار حوزه سینما خبرگزاری برنا، با اعلام اینکه علیرغم پیشی بینی های دوستان، بازیگر پرکاری هستم، اظهار داشت: فیلم های سینمایی "من و شارمین"، "تارات"، "بچه های جسور2"، "مسلخ" و.. را امسال بازی کرده ام.

 
وی در ادامه اضافه کرد: خیلی از دوستان سینمایی تصور می کنند، من بیکار هستم، لذا ریشه این مسئله به ایفا نقش در تلویزیون برمی گردد، چرا که بازی در آثار صداوسیما بازیگر را روی بورس نگه می دارد، هیچکس هم نمی تواند منکر این مسئله شود.
 
شاهرخ شاهی با اعلام اینکه امیدوارم فیلم سینمایی "مسلخ" دیده شود، تصریح کرد: علاقه زیادی به بازی خودم در این اثر سینمایی دارم، داستان  این اثر هم در نوع خود جالب توجه است، حتم دارم که این فیلم به خوبی دیده خواهد شد.
 
این بازیگر با اظهار اینکه در "بچه های جسور2" در  2 نقش متفاوت ظاهر شده ام، گفت: بازی در این اثر حجت الله سیفی هم جذابیت های خودش را داشت، چرا که در نقش یک پادشاه خوب یا مثبت و پادشاه بدخلاق و بدمزاج بازی کردم که از بازی در آن لذت کافی کسب کرده ام.
 
وی افزود: بالاخره برای دیده شدن یک بازیگر ملاک های زیادی وجود دارد، ولی خوشحال هستم که برای بازی تن به هر عملی نمی دهم، بالاخره زندگی شخصی افراد هم مطرح است و باید به آینده هم نگاهی کرد و برای آرامش آن تلاش کرد.
 
شاهرخ شاهی در رابطه با پیشنهاد بازی  وی در رابطه با "درباره الی" اصغر فرهادی، خاطرنشان کرد: در آن مقطع با پروژه دیگر قرار داد بسته بودم ولی از سمت این فیلمساز صاحب نام دعوت به نقش آفرینی شده بودم که به خاطر انعقاد قرارداد با آن فیلم به بازی در نقش "شهاب حسینی" جواب منفی دادم. هرچند بازی در آن اثر هم بنا به دلایلی منتفی شد.
 
این بازیگر با اشاره به اینکه فضا جشنواره فیلم فجر 2 قطبی شده است، تاکید کرد: جشنواره فیلم فجر 2 هفته جذاب و دوست داشتنی را برای سینما به ارمغان می آورد، البته در چند سال اخیر شاهد 2 دستگی در این جشنواره هستیم.
 
بازیگر "دموکراسی تو روز روشن" در رابطه با علاقه خود به دریافت سیمرغ، تصریح کرد: واقعا از دریافت سیمرغ خوشحال خواهم شد ولی اگر این مسئله هم برای من رخ ندهد به زندگی روزمره خود ادامه خواهم داد به عبارت دیگر برای نگرفتن سیمرغ خودکشی نمی کنم.
 
شاهرخ شاهی در آخر عنوان کرد: خوشبختانه برای ورود به عرصه بازیگری متوسل به پول یا پارتی نشده ام یا پدر تهیه کننده یا مادر کارگردان نداشته ام که راحت در این عرصه خودم را ثابت کنم، بلکه همواره روی توانایی های خود تمرکز کامل کرده ام و خوشبختانه تا به امروز از موقعیتی که در این راه کسب کردم، رضایت کامل را دارم.
منبع:برنا
کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید