فوت ۱۳۳ اصفهانی بر اثر سوختگی | اتاق خبر
کد خبر: 303904
تاریخ انتشار: 1 دی 1394 - 13:00
مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان:
مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان گفت: از ابتدای سال جاری در مراکز پزشکی قانونی استان ۱۳۳ نفر که بر اثر سوختگی جان خود را از دست دادند، معاینه شدند.

مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان گفت: از ابتدای سال جاری در مراکز پزشکی قانونی استان ۱۳۳ نفر که بر اثر سوختگی جان خود را از دست دادند، معاینه شدند.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از مهر، علی سلیمانی‌پور در خصوص آخرین گزارشات به دست آمده از علت مرگ و میر در استان اصفهان ابراز داشت: بر این اساس تصادفات، حوادث ناشی از کار، گازگرفتگی و اعتیاد از مهم‌ترین دلایل مرگ و میر در اجساد معاینه در مراکز پزشکی قانونی استان هستند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در بازه زمانی هشت ماه گذشته از سال جاری بر اساس آمار ارائه شده از سوی تمام مراکز پزشکی قانونی استان اصفهان ۱۳۳ نفر بر اثر سوختگی جان خود را از دست داده‌اند، ابراز داشت: از این تعداد ۴۸ زن و ۸۵ مرد بوده‌اند.

مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان با اشاره به کاهش متوفیان ناشی از سوختگی در استان اصفهان در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته گفت: بر اساس آمار ۱۵۱ نفری کشته‌شدگان ناشی از سوختگی در سال گذشته این آمار در سال جاری ۱۱.۹ درصد کاهش یافته است.

وی همچنین به آمار فوت‌شدگان ناشی از مسمومیت با گاز مونواکسید کربن اشاره کرد و ابراز داشت: در سال جاری در استان ۹ نفر شامل یک زن و هشت مرد جان خود را بر اثر این حادثه از دست داده‌اند.

سلیمانی‌پور در خصوص فوت ناشی از حوادث کار در استان اصفهان نیز گفت: تاکنون در سال جاری در استان اصفهان ۷۰ نفر بر اثر حوادث کار جان خود را از دست داده‌اند.

وی آمار سال گذشته فوتی‌های حوادث کار سال گذشته استان اصفهان در هشت ماه نخست را ۱۰۰ نفر اعلام کرد و ادامه داد: بر این اساس آمار فوتی‌های ناشی از حوادث کار استان در سال جاری ۳۰ درصد کاهش داشته است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان سقوط از بلندی را مهم‌ترین دلیل فوت افراد در حوادث ناشی از کار عنوان کرد و ابراز داشت: ۳۷ درصد از فوتی‌های ناشی از حوادث کار استان بر اثر سقوط از بلندی بوده است.

وی در خصوص آمار مصدومین ناشی از کار استان در هشت ماه سال جاری ابراز داشت: در این بازه زمانی یک‌هزار و ۹۰۰ نفر در سطح استان اصفهان بر اثر حوادث ناشی از کار مصدوم شدند که ۱۴۳ نفر از آنها زن و مابقی مرد بودند.

منبع: مهر

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید