کت چرم 149 هزار دلاری راکی | اتاق خبر
کد خبر: 304087
تاریخ انتشار: 2 دی 1394 - 11:25
کت چرمی سیلوستر استالونه در «راکی» و دیگر اشیا خاطره‌انگیز این بازیگر در یک حراجی به مبلغ بیش از سه میلیون دلار فروخته شدند.

به گزارش  اتاق خبر به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین، جرج روهان رئیس حراجی هریتیج اعلام کرد که کت چرم سیاه استالونه در فیلم «راکی» گرانترین محصول فروخته شده در این حراجی بود که به مبلغ 149 هزار دلار به فروش رسید.

علاوه بر این یک پانچو که این بازیگر در نخستین فیلم رمبو به تن کرده بود به مبلغ 60 هزار دلار فروخته شد. در این حراجی اقلام دیگری مانند دستکش بوکس و دیگر چیزهایی که این بازیگر و کارگردان مشهور سینما در دوران کاری خود در فیلم‌های مختلف از آن‌ها استفاده کرده بود به فروش گذاشته شد.

سود حاصل از این حراجی صرف خیریه‌های نظامی خواهد شد. استالونه در روز نخست از این حراجی سه روزه شرکت کرده بود. این بازیگر 69 ساله برنده اسکار جولای امسال خبر از برگزاری این حراجی داده بود، اما همزمان اعلام کرده بود که برگزاری این حراجی به این معنا نخواهد بود که او با شخصیت‌هایی که باعث شهرتش شده‌اند خداحافظی می‌کند. استالونه به تازگی در فیلم «کرید» دوباره راکی بالبوا را به پرده‌ی سینما بازگردانده است.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید