روز پایانی‌ثبت‌نام انتخابات خبرگان در فرمانداری تهران | اتاق خبر
کد خبر: 304174
تاریخ انتشار: 2 دی 1394 - 20:11
امروز چهارشنبه، روز پایانی ثبت نام در انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان و همچنین پنجمین روز ثبت‌نام کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی دهم، در فرمانداری تهران بود.

به گزارش اتاق خبر به نقل از ایسنا، ثبت نام از داوطلبین حضور در این دو انتخابات از ساعت 8 صبح امروز همزمان با ستادهای انتخاباتی دیگر آغاز شد و تا ساعت 18 ادامه داشت.

امروز شخصیت‌هایی همچون علی اکبر رشاد، اسماعیل کوثری، حسین طلا، حمید رسایی، سید شهاب الدین صدر نماینده پیشین مجلس، مرتضی الویری شهردار پیشین تهران، حسن بیادی عضو شورای شهر تهران، رفعت بیات نماینده دوره هفتم مجلس و امیر عباس پارسی نژاد عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در فرمانداری تهران حاضر شدند تا در انتخابات شرکت کنند.

در بین این اسامی تنها علی اکبر رشاد برای داوطلبی در مجلس خبرگان در فرمانداری تهران حاضر شده بود

ثبت نام داوطلبین نمایندگی در دو مجلس شورای اسلامی و خبرگان، امروز با حواشی همراه بود. از جمله این حواشی، حضور طلبه‌ای 30 ساله بود، که برای ثبت نام در مجلس خبرگان به فرمانداری تهران آمده بود و می‌گفت سن و سال اهمیتی ندارد بلکه هرکس بتواند باید خدمت کند.

دو برادر دوقلو هم امروز به فرمانداری تهران آمدند و برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه تهران ثبت نام کردند

همچنین یک زن با مدرک فوق دیپلم برای داوطلبی در هر دو مجلس شورای اسلامی و خبرگان در فرمانداری تهران حاضر شد. او می‌گفت هدفش خدمت است و سابقه حضور در جنگ تحمیلی را دارد که تجربیات زیادی به او داده و می‌تواند به این کشور خدمت کند. البته مدارک او برای ثبت نام ناقص بود که فرمانداری را ترک کرد.

در پایان مهلت قانونی ثبت‌نام، عیسی فرهادی در جمع خبرنگاران حاضر شد و به ارائه آخرین آمار انتخاباتی پرداخت و اعلام کرد که پرونده ثبت نام داوطلبین در پنجمین مجلس خبرگان امروز بسته شد و ثبت نام برای دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی تا روز جمعه ادامه دارد.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید