جوانان ایرانی برای حضور در جبهه‌های سوریه لحظه‌شماری می‎کنند | اتاق خبر
کد خبر: 304204
تاریخ انتشار: 3 دی 1394 - 03:49
رئیس سازمان بسیج مستضعفین:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: فتنه‌گران با دسته‌ چک‌‌ و توزیع ‌ایران‌چک تلاش داشتند که فتنه را در کشور استمرار بدهند ولی مردم در 9 دی دیگر تحمل نکرده و تمام نقشه‌های آنان نقش برآب شد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی امشب در یادواره شهدای جامعه ورزش‌ مازندران در سالن سیدرسول حسینی ساری با اشاره به اینکه بالاتر از مقام شهدا در جهان هستی نداریم، اظهار کرد: بالاتر از هر نیکی یک خوبی است تا جایی که کشته شدن در راه خدا که بالاتر از آن نیکی نیست.

وی با اشاره به اینکه نزد خدا محبوب‌تر از خون شهید هیچ چیزی نیست، افزود: شهدا میهمان خداوند هستند، جایگاه و مقام شهید انسان را به خود جلب می‌کند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه بعد از 1400 سال نام امام حسین(ع) بزرگ‌ترین اجتماع بشری را ایجاد می‌کند، تصریح کرد: خونی که در جبهه حق ریخته می‌شود صدها مجاهد به وجود می‌آورد به این دلیل که مقام شهید مقام پاکی و پاک‌دامنی است و جنس شهدا از جنس انسان‌های شرور جبهه باطل نیست.

نقدی با اشاره به اینکه کلمه به کلمه و قدم به قدم زندگی شهدا باعث رشد و هدایت انسان می‌شود و این موضوع توسط اشرار درک نمی‌شود، افزود: همه اقشار در جبهه‌ها و دفاع مقدس حضور داشتند تا جایی که 5 هزار ورزشکار شهید در دوران دفاع مقدس تقدیم انقلاب شد و زندگی هر کدام از دیگری درس‌آموزتر و هر کدام از دیگری الهام‌بخش‌تر است که مرور زندگی آنها زمینه تجلی جوانان امروز را فراهم می‌کند.

وی با بیان اینکه روحیه، رفتار، گفتار، ادب، پشتکار و تلاش شهدا درس بزرگ برای نسل امروز و فردا‌ست با تقدیر از برگزاری کنگره شهدای ورزشکار استان مازندران، گفت: این ارزش‌ها به کل جامعه تسریع داده شود و باب جدیدی را برای جوانان و ورزشکاران باز کند.

نقدی در ادامه به کشتار انسان‌های آزاده جهان و مسلمان توسط تکفیری‌ها و شرکت‌های اراذل و اوباش‌پرور آمریکا اشاره‌ ‌کرد و افزود: آمریکا و نیروهای آنها خودشان از حضور در برابر مسلمانان ترس دارند و متوسل به پرورش اراذل و اوباش می‌شوند.

رئیس بسیج مستضعفین کشور یادآور شد: آمریکا، گروه‌های تکفیری و اراذل شرکت بلک‌واتر را اجیر کرده و به نیابت از آمریکا در یمن و سوریه با مسلمانان بجنگند و بسیاری از افرادی که در شرکت بلک‌واتر مشغول نسل‌کشی هستند پرونده جناحی داشته و مرتکب قتل شدند.

وی با اشاره به اینکه شهدای ما متعهد، اهل نماز و اهل روزه بودند، تصریح کرد: به عنوان نمونه شهید شاخص ورزشکار کشور اسدپور وقتی در کشتی پایش آسیب دیده بود اما نمازش را ایستاده می‌خواند و با سختی رکوع و سجود می‌کرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اعلام اینکه آمریکا به مردم بی‌دفاع در بیمارستان قندوز افغانستان رحم نکرد، افزود: جنگ بین حق و باطل، جنگ مرام انسانیت و مرام خودخواهی است.

نقدی با بیان اینکه شهدا از امام راحل الگو گرفتند و دشمن از این موضوع می‌ترسد، یادآور شد: در حال حاضر سرمایه عظیمی که از شهدا به یادگار مانده در اختیار ملت ایران قرار دارد.

وی با اعلام اینکه بازنشستگان سپاه به عنوان مستشار در جبهه‌های سوریه حضور می‌یابند، خاطر‌نشان کرد: آنها خودشان را عقب‌مانده از کاروان شهدا می‌دانند و برای حضور در جبهه‌ها لحظه‌شماری می‎کنند و جوانان از ما خواهش می‎کنند که در جبهه‌ها حضور یابند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: امروز ما وارث سرمایه بزرگ انسانی هستیم و نیاز است که امانت را رعایت کرده و حق شهدا را به جا بیاوریم و آرمان شهدا را حفظ کنیم.

وی با اشاره به اینکه نباید ارزش‌های شهدا فدای دنیا‌ شود،گفت: این روزها ایام 9 دی، ایام قیام بزرگ ملت ایران در برابر اشرافی‌ها و مرفهان بی‌درد است و اشرافی‌ها بزرگ‌ترین ملت ایران در سال 88 را تلاش داشتند به شکست تبدیل کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطر نشان کرد: قبل از فتنه 88 رئیس جمهور آمریکا درخواست کرده بود که ‌حاضریم مسئله هسته‌ای را به صورت مناسب حل و صل کنیم و اگر این فتنه اتفاق نمی‌افتاد، با زبان محکم‌تر می‌توانستیم حق‌مان را بگیریم و فتنه‌گران آمدند و زبان آمریکا را دراز کردند.

وی اضافه کرد: تحریم‌ها بعد از جریان فتنه ‌علیه کشور تشدید شد و فتنه‌گران خیانت زیادی کردند و آنها معتقد بودند که ریاست حق آنهاست و اگر مردم به افراد دیگر رای بدهند محکوم هستند.

نقدی با تبریک به مردم ایران به دلیل بصیرتی که در سال 88 داشتند، تاکید کرد: فتنه‌گران با دسته‌چک‌‌ و توزیع بسته ایران‌چک تلاش داشتند که فتنه را در کشور استمرار بدهند ولی مردم در 9 دی دیگر تحمل نکرده و تمام نقشه‌های آنان نقش برآب شد.

وی خاطر نشان کرد: در روز 9 دی و در برخی استان‌ها هشت دی همه برای دفاع از کلیت انقلاب و نظام به میدان آمد و از فتنه اعلام برائت کردند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: فتنه‌گران هنوز متوجه اشتباه خودشان نشدند، این انقلاب گول اسم و رسم آنها را نمی‎خورد، به قول آیت‌الله طالقانی هر فردی که رو به روی انقلاب اسلامی قرار گیرد باید هلاک شود.

وی با اشاره به اینکه باید مراقب باشیم، فتنه و نفوذ در کمین است، گفت: برگزاری یادواره شهدا باید تجدید میثاق با آرمان‌های شهدا باشد، با شهدا باید عهد ببندیم که تا آخرین قطره خون پای ارزش‌های انقلاب ایستادگی می‌کنیم.

نقدی با بیان اینکه نباید اجازه بدهیم که پرچم شهدا بر زمین بیفتد، گفت: باید در کنار یادواره شهدا، درس و عبرت نیز باشد و ان‌شاالله روزی خون 5 هزار شهید ورزشکار‌، دست زورگویان را ‌قطع کند.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید