حضور بابصیرت در انتخابات مانع از تکرار فتنه 88 خواهد شد | اتاق خبر
کد خبر: 304226
تاریخ انتشار: 3 دی 1394 - 08:10
جاشین فرمانده سپاه ناحیه یاسوج:
جانشین فرمانده سپاه یاسوج گفت: باید با بصیرت و درایت در انتخابات پیش‌رو جهت پیشبرد اهداف و نظام گام برداشت تا مانع از تکرار «فتنه 88» شویم.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری فارس، حسین انوری امشب در دوره آموزشی شورای حوزه و پایگاه ویژه خواهران، اظهار کرد: تشکیل بسیج مستضعفین یکی از شاهکارهای امام خمینی (ره) بود.

جانشین فرمانده سپاه ناحیه یاسوج، رمز همیشه مدافع نظام بودن را قدم برداشتن حول محور وحدت و ولایت عنوان کرد و افزود: در هفته وحدت باید با حفظ انسجام خود بتوانیم به انتظارات مقام معظم رهبری جامعه عمل بپوشانیم.

وی در ادامه به حماسه «9 دی» اشاره کرد و یادآور شد: بسیجیان در این روز با بصیرت، حمایت و پشتیبانی از ولایت‌فقیه توانستند دین خود را نظام و انقلاب ادا کرده و بار دیگر وفاداری خود را ثابت کنند.

این مسئول در بخش پایانی سخنان خود به انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری اشاره و خاطرنشان کرد: باید با بصیرت و درایت در انتخابات پیش‌رو جهت پیشبرد اهداف و نظام گام برداشته و مانع از تکرار «فتنه 88» شویم.

انوری تأکید کرد: باید مراقب باشیم و مسیری را انتخاب کنیم که مورد قبول رهبری بوده و در راستای تحقق اهداف مورد نظر ایشان باشد.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید