واکنش زاکانی درباره ورود مستقل لاریجانی به انتخابات | اتاق خبر
کد خبر: 304429
تاریخ انتشار: 4 دی 1394 - 13:55
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز آقای لاریجانی در جریان ثبت‌نام در انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که مستقل وارد انتخابات شده‌، البته نظر ایشان یک نظر شخصی است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا زاکانی دقایقی پیش در حاشیه همایش قطر نفوذ که به منظور پاسداشت حماسه 9 دی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر آخرین وضعیت ائتلاف اصولگرایان اظهار کرد: ائتلاف اصولگرایان به منظور ارائه لیست واحد برای انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی در حال پیشرفت است و مشکلی وجود ندارد.

وی در پاسخ به پرسش دیگری در خصوص حضور لاریجانی رئیس فعلی مجلس شورای اسلامی در ائتلاف اصولگرایان تصریح کرد:‌ امروز آقای لاریجانی در جریان ثبت‌نام در انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که مستقل وارد انتخابات شده‌، البته نظر ایشان یک نظر شخصی است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در واکنش به سؤال خبرنگاری در خصوص اعلام پیوستن لاریجانی به ائتلاف اصولگرایان از سوی حجت‌الاسلام مصباحی‌مقدم گفت: بنده در این خصوص اطلاعی ندارم و از خود آقای مصباحی‌مقدم موضوع را جویا شوید.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید