ایسوس، قابل اعتمادترین برند در زمینه تولید مادربورد | اتاق خبر
کد خبر: 304824
تاریخ انتشار: 6 دی 1394 - 04:19
ایسوس به عنوان برند پیشرو در زمینه تولید مادربورد برای 10 سال متوالی، به عنوان برترین برند تولیدکننده مادربورد در جهان شناخته می‌شود؛ همچنین بین تولید‌کنندگان مطرح مادربورد حال حاضر جهان، ایسوس به عنوان قابل اعتمادترین برند انتخاب شد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، LDLC یکی از بزرگترین فروشنده قطعات سخت‌افزار کامپیوتر در کشور فرانسه، هر شش ماه یک بار گزارشی مبنی بر میزان قطعات مرجوعی از شرکت‌های مختلف سخت‌افزاری تهیه می‌کند.

به گزارش LDLC طی بررسی‌های انجام شده در میزان فروش و مرجوعی کالای شرکت‌های سازنده مادربورد، ایسوس با میزان کمتر از 2 درصد، به عنوان قابل اطمینان‌ترین سازنده مادربورد انتخاب شد.

در بخش مادربورد طی گزارش شش‌ماه گذشته، تنها میزان 1.89 درصد از مادربوردهای ایسوس دچار مشکل بوده‌اند که در میان شرکت‌های تولیدکننده مشابه، این کمترین نرخ RMA بود.

مادربوردهای ایسوس برای اطمینان از پایداری کامل، به مدت 7000 ساعت مورد آزمایش و علاوه بر آن، با آزمون‌هایی متفاوت‌تر از روش‌های رایج، مورد بررسی قرار می گیرند. قطعاتی با استاندارد نظامی، موفقیت در شرایط پایداری خاص و امکانات ویژه مدیریت منابع، تنها بخشی از ویژگی‌ها و امکانات ایسوس هستند.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید