مردم‌ گرانفروشی بلیت قطار را به ۱۲۴ اطلاع دهند | اتاق خبر
کد خبر: 305070
تاریخ انتشار: 7 دی 1394 - 00:34
سخنگوی سازمان حمایت با بیان اینکه مردم گرانفروشی و افزایش قیمت بلیت قطار در مقایسه با گذشته را به سازمان حمایت انتقال دهند گفت:‌در صورتی که افراد این محصول را گرانتر از قیمت گذشته خریده باشند می‌توانند از طریق سامانه تلفنی ۱۲۴ با ما در ارتباط باشند.

 اتاق خبر: غلامرضا کاوه  در ارتباط با افزایش قیمت بلیت قطار اظهار کرد: برخلاف مواردی که مطرح شده است بلیت قطار کماکان به قیمت گذشته به فروش می‌رسد و بخش تخصصی سازمان حمایت سیستم‌های فروش را به صورت لحظه‌ای رصد می‌کنند.

بنا بر این گزارش به نقل از تسنیم؛ وی افزود: بازرسان ما نیز به صورت حضوری به مراکز فروش بلیت رفته و کنترل و بازرسی‌های لازم را انجام می‌دهند که خوشبختانه شرکت حمل و نقل ریلی و انجمن مربوطه همکاری‌های لازم را با ما انجام می‌‌دهند اما در صورت  تخلف با آن برخورد می‌شود. 

سخنگوی سازمان حمایت ادامه داد: در بحث فروش بلیت قطار قیمت‌های سابق اعمال و هیچ مشکلی وجود ندارد اما اگر مردم با مورد گرانفروشی و افزایش قیمت در مقایسه با قیمت گذشته را مشاهده کنند یا حتی اقدام به خرید این محصول کرده باشند می‌توانند با ما در تماس باشند تا به امور آنها رسیدگی شود. 

وی تصریح کرد: مردم می‌توانند از طریق سامانه تلفن 124 این موارد را به ما انتقال دهند و همکاران ما در این باره فعال و پاسخگو هستند. 

کاوه یادآور شد: مواردی که برخی افراد درباره افزایش قیمت بلیت حمل و نقل ریلی مطرح می‌کنند کذب محض و نرخ‌ها براساس نرخ گذشته اعمال شده است.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید