نمایشگاه تخصصی خودرو و لوازم جانبی در قائمشهر برپا شد | اتاق خبر
کد خبر: 305303
تاریخ انتشار: 7 دی 1394 - 23:29
نمایشگاه تخصصی خودرو و قطعات یدکی و صنایع وابسته در قائمشهر گشایش یافت.

علی رحمانی مدیربازرگانی نمایشگاه بین المللی مازندران و مدیرعامل شرکت نمایشگاهی کرانه ثریا طبرستان، عصر دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران در خصوص این نمایشگاه اظهار کرد: سومین نمایشگاه تخصصی خودرو و قطعات جانبی و صنایع وابسته در شمال کشور در قالب ۴۵ غرفه و با حضور چهار شرکت خودروسازی در دو سالن مجزا در نمایشگاه بین المللی مازندران برگزار شده است.

وی ادامه داد: سه شرکت خودروساز از جمله کرمان موتور، مدیران خودرو و آسان موتور و داخلی سایپا، انواع محصولات و آخرین دستاوردها ی خود را به معرض دید عموم و علاقمندان قرار دادند.

رحمانی با اشاره به حضور نمایندگان و قطعه سازانی از شهرهای تهران، اصفهان، مشهد، تبریز، میاندوآب، ارومیه و استان البرز در سومین نمایشگاه خودرو وقطعات خودرو، بیان کرد: تعدادی از خودروها و محصولات برای اولین بار در این نمایشگاه به نمایش در آمده اند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاهی مازندران کرانه ثریا طبرستان تصریح کرد: سعی کردیم از شرکتهای معتبر و تولیدی های بازرگانی مطرح با تنوع کار در قطعات کامل خودرو، جلوبندی، موتوری و لوازم جانبی خودرو در این نمایشگاه دعوت کنیم.

وی خاطر نشان کرد: نمایشگاه تخصصی خودرو و قطعات خودرو و صنایع وابسته از ۷ تا ۱۱ دیماه از ساعت ۱۵ عصرتا ۲۱ شب در محل نمایشگاه بین المللی مازندران واقع در قائمشهر دائر است.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید