اولویت ما سلامتی بهداد سلیمی است نه رسیدن وی به المپیک | اتاق خبر
کد خبر: 305330
تاریخ انتشار: 8 دی 1394 - 05:01
علی مرادی:
رئیس فدراسیون وزنه برداری ابراز امیدواری کرد بهداد سلیمی به طور کامل بهبودی خود را حاصل کند.

اتاق خبر: رئیس فدراسیون وزنه برداری ابراز امیدواری کرد بهداد سلیمی به طور کامل بهبودی خود را حاصل کند.

بنابراین گزاارش بهداد سلیمی در تمرینات آماده سازی تیم ملی وزنه برداری به هنگام مهار وزنه ۲۶۲ کیلوگرمی دچار پارگی رباط شد و پای خود را به تیغ جراحان سپرد.

علی مرادی که به همراه سلیمی در برنامه «مردم چی می گن» حضور پیدا کرده بود، گفت: برای من به شخصه سلامتی بهداد از هر چیزی مهم تر است. ما به قانون غرب که می گوید یا همه چیز یا هیچ چیز اعتقادی نداریم. انشاء الله گل های باغ وزنه برداری ایران بتوانند در رویدادهای بین المللی بدرخشند.

رئیس فدراسیون وزنه برداری با اشاره به برگزاری رقابتهای جام فجر افزود: مسابقات جام فجر از ۹ تا ۱۳ خرداد سال آینده به میزبانی ایران برگزار خواهد شد. به هر حال هر وزنه برداری که بخواهد در المپیک شرکت کند باید در دو گزینشی شرکت کند. ما از افراد شاخص دعوت به عمل می آوریم در این رقابتهای گزینشی حضور پیدا کنند.

مرادی در خصوص سوال پیامکی برنامه که سه گزینه ۱- همه چی سر جاشه، ۲- ضعف های کوچکی وجود دارد، ۳- باید دید چی می شه، گفت: ببینید ما همه تلاش خود را می کنیم تا ضعف های موجود را برطرف کنیم و حتی چهارشنبه ها درِ فدراسیون به روی همه باز است تا بیایند و نظرات خود را رو در رو به ما بگویند. ما باید پاسخگو باشیم.

وی در خصوص شایعه انداختن وزنه از سوی چهار وزنه بردار در رقابتهای جهانی آمریکا به طور عمدی گفت: باید به مسائل بهتری توجه داشته باشیم.

مرادی در پایان در خصوص بی احترامی بعضی از ایرانی ها به آلکسی لوچف گفت: من خودم به شخصه از اینکه ایشان دوپینگی شدند خوشحال نیستم و دین و فرهنگ ما اجازه نمی دهد به کسی بی احترامی کنیم.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید