نسخهٔ سه بعدی «جنجال در عروسی» به جشنوارهٔ فیلم فجر فرستاده شد | اتاق خبر
کد خبر: 305390
تاریخ انتشار: 8 دی 1394 - 13:15
نسخهٔ سه بعدی فیلم سینمایی «جنجال در عروسی»، به کارگردانی سید رضا خطیبی، به دفتر جشنوارهٔ فیلم فجر ارسال شد.

 

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از روابط عمومی فیلم «جنجال در عروسی»، این فیلم، سومین فیلم بلند سینمایی سیدرضا خطیبی است که تهیه کنندگی آن را محمد احمدی برعهده دارد. این فیلم که در ژانر کودک و نوجوان است، محصول مشترک ایران و فرانسه است که برای نخستین بار در جشنوارهٔ فیلم فجر رونمایی می شود.
نسخهٔ سه بعدی این فیلم، به تازگی برای دفتر جشنوارهٔ فجر ارسال شده و قرار است هیئت انتخاب نیز با فراهم کردن شرایط نمایش سه بعدی، «جنجال در عروسی» را طی چند روز آینده، روی پرده ببیند.
در خلاصهٔ داستان «جنجال در عروسی»، که با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی تولید شده، آمده است: در یک مراسم عروسی کودکان را به محل برگزاری جشن راه نمی دهند و به کلبه ای در انتهای باغ تبعید می کنند. بچه ها متوجه می شوند برگزارکنندگان مراسم قاچاقچی مواد مخدر هستند، بنابراین تصمیم می گیرند تا جشن را به هم بزنند و این آغاز ماجرا است.
بازیگران این فیلم عبارتند از: علیرضا خمسه، میرطاهر مظلومی، نعیمه نظام دوست، مرتضی ضرابی، محمدرضا بحری، مهدی قانع، صاحب حائری زاده، علیرضا حائری زاده، سعید خبیری، محمد جواد رسایی، امیر حسین محرابی، کوروش فلاح، فرزاد دهقان، علیرضا رویین تن، عارفه و عرفانه محمودی، محمد هادئی و علی کاظمی.
دیگر دست اندرکاران «جنجال در عروسی» نیز عبارتند از: نویسنده و کارگردان: سید رضا خطیبی سرابی؛ تهیه کننده و مدیر فیلمبرداری: محمد احمدی؛ استریو گراف ( متخصص سه بعدی): ژان ماری بوله؛ طراح صحنه و لباس: مهدی دیلمی؛ طراح گریم: محمدرضا قومی؛ موسیقی: بهزاد عبدی؛ صداگذار: علیرضا علویان؛ تدوین: پگاه احمدی؛ و صدابردار: طاهر پیشوایی.
«جنجال در عروسی»، دومین همکاری محمد احمدی و رضا خطیبی پس از فیلم سینمایی «حریم» است.

 

منبع:ایرنا

نظرات
ADS
ADS
پربازدید