به‌خاطر رفتن به سربازی بی‌غیرت شدم | اتاق خبر
کد خبر: 305830
تاریخ انتشار: 11 دی 1394 - 14:21
شریفی:
مهاجم تیم فوتبال سپاهان با اشاره به جدایی‌اش از این تیم گفت: در این جدایی به هیچ عنوان عمدی در کار نبود و باید به خدمت سربازی می‌رفتم.

مهاجم تیم فوتبال سپاهان با اشاره به جدایی‌اش از این تیم گفت: در این جدایی به هیچ عنوان عمدی در کار نبود و باید به خدمت سربازی می‌رفتم.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از تسنیم، مهدی شریفی در خصوص جدایی از سپاهان و رفتن به تیم تراکتورسازی برای گذراندن خدمت سربازی عنوان کرد: من باید سرباز می‌شدم و هیچ راه دیگری وجود نداشت. متأسفانه بعد از بازی با ذوب‌آهن جوی ایجاد شد که من عمداً از دانشگاه انصراف دادم تا به تراکتورسازی بروم، ولی این موضوع صحت ندارد. باشگاه سپاهان در جریان است که دانشگاه به من به‌دلیل پاس نشدن واحدهای درسی‌ام و طولانی شدن این موضوع اخطار داد و حتی از نظام وظیفه هم اخطار گرفتم.

او ادامه داد: در چند سال اخیر به‌دلیل فشردگی بازی‌های سپاهان وقت نکردم واحدهای درسی‌ام را پاس کنم و حتی امتحان هم نمی‌دادم. شما می‌توانید این موضوع را حتی از دانشگاهی که در آن تحصیل می‌کنم سؤال کنید. من باید برای ادامه تحصیلم، واحدهایم را پاس می‌کردم، ولی این اتفاق به‌خاطر دلایلی که گفتم نیفتاد و باید به خدمت سربازی بروم.

شریفی تصریح کرد: به هیچ عنوان جدایی من از سپاهان عمدی و دست خودم نیست، ضمن اینکه اگر می‌خواستم انصراف بدهم در همین آخرین بازی هم نمی‌توانستم سپاهان را همراهی کنم. با این شرایط باید به تراکتورسازی بروم، ولی نمی‌دانم چرا جو بدی در مورد من به‌وجود آمده است.

مهاجم سپاهان گفت: همین اتفاق برای احسان حاج‌صفی هم رخ داد و او به تبریز رفت و دوباره به سپاهان برگشت. متأسفانه پیام‌های تلخی گرفتم و بعضی‌ها درمورد من فکر دیگری کردند. به‌خاطر رفتن به خدمت سربازی حتی به من بی‌غیرت هم گفتند، در حالی این موضوع دست من نبود.

وی اظهار داشت: من به خدمت سربازی می‌روم و سپس به سپاهان برمی‌گردم چون با این تیم قرارداد دارم. حتی در ابتدای فصل هم بحث حضورم در تراکتورسازی مطرح شد، ولی دوباره واحد درسی برداشتم تا در سپاهان بمانم، اما متأسفانه درس‌هایم را پاس نکردم. کار اشتباهی انجام ندادم، البته این را هم بگویم که در اصفهان خیلی‌ها نسبت به من لطف دارند.

شریفی در مورد حضور در تراکتورسازی گفت: من همیشه در سپاهان با نهایت تلاشم بازی کردم و دوست داشتم در آخرین بازی با گل از سپاهان بروم، اما قسمت نشد. در تراکتورسازی هم تلاش می‌کنم عملکرد خوبی داشته باشم.

منبع: تسنیم

نظرات
ADS
ADS
پربازدید