ملل نام جدید مؤسسه اعتباری عسکریه | اتاق خبر
کد خبر: 306072
تاریخ انتشار: 13 دی 1394 - 02:54
مدیرعامل مؤسسه عسکریه گفت: نام جدید مؤسسه اعتباری عسکریه از بین پیشنهادات مردمی انتخاب شد و ملل بالاترین رای را به خود اختصاص داد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، در آیین رونمایی از نام جدید مؤسسه اعتباری عسکریه، حجت الاسلام سیدامین جوادی مدیرعامل مؤسسه اعتباری عسکریه از استقبال و مشارکت مثال‌زدنی مردم خبر داد و افزود: از آنجایی که این مؤسسه متعلق به مردم است، بنابراین باید مردم طی یک نظرسنجی نام جدید آن را انتخاب می‌کردند. این نظرسنجی حدود چهار ماه به طول انجامید و برخی از شرکت‌کنندگان بیش از 10 نام را پیشنهاد دادند.

وی افزود: با توجه به اینکه انتخاب این نام در صحت کامل مراحل نظرسنجی و با حضور تیمی متشکل از کارشناسان مورد ارزیابی و تایید قرار گرفت، نام "ملل" بیشترین رای را به خود اختصاص داد.

مدیرعامل مؤسسه اعتباری" ملل" با اشاره به الزامات تغییر نام مؤسسه عسکریه اعلام کرد: بانک مرکزی هیچگونه درخواست، نامه و تذکری مبنی بر تغییر این نام به مؤسسه وارد نکرده است.

جوادی افزود: عسکریه اسم مکان و به معنی لشکرگاه است و به لحاظ معنایی و به دلیل شائبه‌هایی که در اذهان داخل و خارج از کشور ایجاد شده بود بر آن شدیم تا نام جدیدی را به کمک مردم برای مؤسسه انتخاب کنیم.

مدیرعامل این مؤسسه افزود: تعداد شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی آنقدر زیاد بود که متاسفانه توانایی تشکر از همگی مقدور نیست و این میزان مشارکت، نشان از نگرش مثبت مردم به این مؤسسه دارد.

در این نظرسنجی 838 نفر نام ملل را پیشنهاد داده و 196 هزار و 363 نفر نیز در نظرسنجی مرحله دوم شرکت کرده و بر اساس قرعه‌کشی به 10 نفر از شرکت‌کنندگان به رسم یادبود یک عدد سکه بهار آزادی اهدا شد.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید