پیگیری دستور رهبر معظم انقلاب به مسئولان درباره مقابله با زمین‌خواری | اتاق خبر
کد خبر: 306203
تاریخ انتشار: 13 دی 1394 - 13:53
به منظور پیگیری مطالبات مقام معظم رهبری از مسئولان درباره مبارزه با پدیده زمین خواری، احمد تویسرکانی معاون رییس قوه قضائیه و رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور امشب به برنامه پایش می‌آید تا از برنامه های این سازمان برای مبارزه جدی با زمین خواران و دلایل ا

اتاق خبر: قباد افشار رییس سازمان امور اراضی کشور نیز برای توضیح درباره اقدامات صورت گرفته در باز پس گیری اراضی غصب شده از زمین خواران بصورت تلفنی گفتگو می کند.

بنا بر این گزارش به نقل از ایسنا؛ سعید منتظر المهدی سخنگوی نیروی انتظامی کشور هم دیگر مهمان تلفنی برنامه پایش است تا درباره برخورد انتظامی با متخلفان و زمین خواران توضیحاتی را به بینندگان ارائه کند.

موضوع بخش دوم برنامه پیگیری مطالبات تولیدکنندگان کشور از مسولان اقتصادی است که در این بخش علی رستگار مدیرعامل بانک ملت روی خط ارتباطی برنامه می آید تا درباره چرایی استفاده بانک ها از روش های غیرقانونی برای وصول مطالباتشان از کارآفریرینان و تولیدکندگان تحت فشار بگوید.

تحلیل تحولات اقتصادی هفته گذشته و پیش بینی روند تحولات بازار در هفته آینده از دیگر موضوعات برنامه امشب 13 دی ماه برنامه پایش خواهد بود.

سؤال نظرسنجی برنامه این هفته به این شرح است: به نظر شما مبارزه با کدام یک مشکل تر است؟ 1- تورم و بیکاری 2- فساد مالی و زمین خواری.

بینندگان می‌توانند برای شرکت در این نظرسنجی عدد گزینه مورد نظر را به شماره پیامک 30000111 ارسال کنند.

برنامه "پایش" به تهیه‌کنندگی توحید آتشبار، کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه یک سیما است که یکشنبه‌ها بعد از سریال شبانگاهی و با اجرای کیا داوود اسفندیاری از این شبکه پخش می‌شود.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید