حوادث زنجیره ای خراسان رضوی ۹ کشته و ۱۵ مجروح بر جای گذاشت | اتاق خبر
کد خبر: 306295
تاریخ انتشار: 13 دی 1394 - 15:31
طی ۲۴ ساعت گذشته بر اثر برخورد ۱۸ خودرو با یکدیگر
حوادث خونین رانندگی در استان خراسان رضوی تنها در طی ۲۴ ساعت گذشته موجب فوت ۹ شهروند و مصدومیت تعداد ۱۵ نفر در محور های مواصلاتی و همچنین معابر شهری مشهد شد.

حوادث خونین رانندگی در استان خراسان رضوی تنها در طی ۲۴ ساعت گذشته موجب فوت ۹ شهروند و مصدومیت تعداد ۱۵ نفر در محور های مواصلاتی و همچنین معابر شهری مشهد شد.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از مهر، از ابتدای روز شنبه تا بامداد یکشنبه این سوانح که سه مورد ناشی از برخورد زنجیره ای خودرو ها با یکدیگر بوده است علاوه بر وارد کردن خسارت به تعداد ۱۸ خودرو جان ۹ نفر را گرفت.

نخستین حادثه در بامداد شنبه بر اثر سانحه رانندگی در میدان بار نوغان به دلیل برخورد ۴ خودروی سواری و سنگین با یکدیگر رخ داد که این حادثه دو مصدوم بر جای گذاشت.

در دومین حادثه نیز که حدفاصل پل حافظ بر اثر برخورد ۱۰ خودروی سبک و سنگین روز شنبه  به وقوع پیوست چهار نفر راهی بیمارستان شدند و یک کارگر شهرداری جان خود را از دست داد.

سومین حادثه همچنین در شامگاه شنبه و در محور مشهد-سرخس رخ داد که متاسفانه این حادثه خونین جان هفت نفر را گرفت و دو مجرح بر جای گذاشت.

و اما چهارمین حادثه  و شامل  تصادف زنجیره ای شب گذشته کیلومتر ۱۰ اتوبان مشهد- باغچه رخ داد که بر اثر این سانحه به دلیل واژگونی خودرو نیسان و برخورد ۴ خودرو دیگر از جمله یک دستگاه پژو ۲۰۶ و سه دستگاه خودروی پراید  هفت نفر مصدوم شدند و جسم بی جان مرد ۵۸ ساله که سرنشین یکی از خودروهای پراید بود نیز به عوامل انتظامی تحویل داده شد.

متاسفانه در این مدت ۱۸ دستگاه خودروی سواری و سنگین خسارت دیدند و علاوه بر مصدومیت تعداد ۱۵ نفر از هموطنان تعداد ۹ نفر از آنها نیزجان خود را از دست دادند.

منبع: مهر

نظرات
ADS
ADS
پربازدید