شرکت ۳۱ هزار لرستانی در ورزش های همگانی | اتاق خبر
کد خبر: 307055
تاریخ انتشار: 17 دی 1394 - 02:46
ئیس هیئت ورزش های همگانی لرستان از شرکت ۳۱ هزار لرستانی در ورزش های همگانی این استان خبر داد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، تیمور احمدی عصر چهارشنبه در جلسه شورای عالی ورزش های همگانی استان با اشاره به اینکه ورزش های همگانی پدیده ای موثر در امر سلامت افراد جامعه است اظهار داشت: ورزش همگانی به عنوان اساس و پایه ورزش قهرمانی مطرح است.

وی با اشاره به اینکه هیئت ورزش همگانی لرستان در سال ۹۳ جزء هشت هیئت برتر کشور شناخته شد افزود: این در حالی است که این هیئت با کمترین هزینه ها به این مقام دست یافت.

رئیس هیئت ورزش های همگانی لرستان با بیان اینکه تمام بودجه این هیئت در ۹ ماه اول امسال تنها ۲۰ میلیون تومان بوده است عنوان کرد: در این مدت ۱۱۴ برنامه همایش ورزشی و برنامه های متنوع در سطح استان برگزار شد.

احمدی به حضور ۱۶ هزار و ۶۷۸ زن و ۱۴ هزار و ۶۰۵ مرد در برنامه های ورزش همگانی استان اشاره کرد و گفت: طی امسال در مجموع ۳۱ هزار و ۲۸۳ نفر در برنامه ورزش های همگانی استان شرکت کرده اند.

وی به برگزاری ۱۳ کلاش آموزش مربی گری در رشته های مختلف ورزش های همگانی در شهرستان های خرم آباد، بروجرد، درود و ازنا اشاره کرد و افزود: برای ۴۰ ایستگاه ورزش صبحگاهی و ۱۰ ایستگاه ورزش شامگاهی در سطح استان برنامه ریزی صورت گرفته است.

رئیس هیئت ورزش های همگانی لرستان به تنگناهای مالی این هیئت اشاره کرد و بیان داشت: این هیئت ورزشی فاقد مکانی برای انجام برنامه ریزی های خود بوده و به دلیل مشکلات مالی قادر نیست دستمزدی را به عنوان حق الزحمه به مربیان ورزش های همگانی بپردازد که این امر باعث از بین رفتن انگیزه مربیان شده است.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید