حمله کنندگان به سفارت عربستان با وجود دوربین ها قابل شناسایی اند | اتاق خبر
کد خبر: 307983
تاریخ انتشار: 21 دی 1394 - 00:49
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است که اقدام حمله کنندگان به سفارت عربستان مورد تائید مردم و مسئولان نظام نیست.

اتاق خبر - سید حسین نقوی حسینی در خصوص ابعاد امنیتی حمله به سفارت عربستان تصریح کرد: در این نکته تردیدی وجود ندارد که مردم از رفتارها و اقدامات آل سعود خشمگین و عصبانی هستند و در روز حادثه نیز با تجمع مسالمت آمیز روبروی سفارت علیه سیاست های خصمانه دولت سعودی علیه جهان اسلام شعار دادند.

 وی خاطرنشان کرد: اما در این گونه تجمعات در گذشته نیز شاهد بوده ایم که گاهی اوقات در میان مردم افرادی با اهداف دیگری وارد می شوند و دست به اقدامات خرابکارانه می زنند .

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تصریح کرد: بعید نیست که در این اقدام، افرادی در بین مردم نفوذ کرده و دست به اقداماتی زده باشند که آن اقدامات مد نظر و مورد تائید مسئولین نظام و حتی مردم هم نبوده است، بنابراین احتمال امنیتی بودن موضوع وجود دارد که در حال بررسی است تا مشخص شود چه کسانی  و با چه انگیزه هایی وارد صفوف مردم شده اند.

نقوی حسینی تاکید کرد: با توجه به وجود دوربین و فیلم برداری از حادثه، افراد قابل شناسایی هستند و نتیجه آن به مقامات قضایی اعلام خواهد شد.

منبع: خبرآنلاین

نظرات
ADS
ADS
پربازدید