انتقال بیرانوند به پرسپولیس رسماً منتفی شد | اتاق خبر
کد خبر: 308065
تاریخ انتشار: 21 دی 1394 - 04:02
باشگاه نفت تهران بیانیه صادر کرد
در بیانیه باشگاه نفت آمده است: به غیراز دو بازیکن مذاکره با سایر بازیکنان نفت تهران از جمله بیرانوند منتفی و با باشگاه‌ها یا مدیربرنامه‌های متخلف برخورد قانونی می‌شود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی باشگاه نفت، این باشگاه با وجود تلاش‌هایی که انجام داد تا در فصل نقل و انتقالات به دور از حاشیه باشد اما متاسفانه با حواشی روبرو شد.

بر این اساس باشگاه نفت تهران اعلام می‌کند به غیر از آلویز نانگ و کارلوس سانتوس، که با وجود قابلیت فنی بالا، مذاکرات برای انتقال آنها به تیم های دیگر در جریان است، انتقال سایر بازیکنان تیم از جمله علیرضا بیرانوند به سایر تیمها منتفی است بنابراین از باشگاه‌ها، افراد و مدیربرنامه‌ها تقاضا داریم دیگر باب مذاکره را بابازیکنان نفت باز نکنند و در غیر این صورت کمیته حقوقی باشگاه موضوع را از طریق ارکان انضباطی فدراسیون فوتبال پیگیری خواهد کرد.


شایان ذکر است تیم فوتبال نفت تهران در حال حاضر برای برگزاری اردویی 10 روزه به آنتالیای ترکیه رفته و به عنوان یکی از چهارنماینده فوتبال ایران در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا بیسش از هر چیز به آرامش نیاز دارد بنابراین از باشگاه‌ها و اصحاب رسانه تقاضا داریم ضمن رعایت اصول اخلاق حرفه‌ای، دیدگاه ملی در جهت ایجاد آرامش بیشتر در این نماینده فوتبال ایران در آسیا داشته باشند.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید