بی خبری برانکو از مذاکره پرسپولیسی ها با دروازه بان تیم ملی | اتاق خبر
کد خبر: 308277
تاریخ انتشار: 21 دی 1394 - 21:20
تسنیم نوشت:برانکو می گوید:«مکانی بازیکن پرسپولیس است اما ما دنبال دروازه‌بان هستیم به این خاطر که ایمان صادقی از جمع ما جدا شده است.»

اتاق خبر - برانکو ایوانکوویچ پس از حضورش در باشگاه پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: سوشا مکانی بازیکن پرسپولیس است و طبیعی است که او برای روشن شدن وضعیتش به باشگاه آمده باشد اما نمی‌دانم بین او و مسئولان باشگاه چه صحبت‌هایی مطرح شد و در این مورد می‌توانید از باشگاه سوال کنید.

وی در واکنش به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه چرا او، مکانی را در تمرین پرسپولیس تحویل نگرفته است، یادآور شد: چه کسی به شما گفته من سوشا را تحویل نگرفتم؟ چرا برای پرسپولیس حاشیه سازی می‌کنید؟ وقتی شما آنجا حضور نداشتید از کجا می‌دانید که بین من و سوشا چه صحبتی مطرح شده است؟ همه ما استقبال خوبی از مکانی کردیم و او را در آغوش گرفتیم. این صحبت‌هایی که شما مطرح می‌کنید غیرواقعی است.

برانکو در پاسخ به این سوال که آیا به دنبال جانشین برای سوشا مکانی هستند، یا نه گفت: مکانی بازیکن پرسپولیس است اما ما دنبال دروازه‌بان هستیم به این خاطر که ایمان صادقی از جمع ما جدا شده و حتما باید یک دروازه‌بان جایگزین او کنیم. 

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه آیا پیوستن حقیقی به پرسپولیس صحت دارد یا نه، گفت: من از مذاکره باشگاه حقیقی بی‌اطلاع هستم.

منبع:خبرآنلاین 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید