امنیت باید موجب افزایش باورهای ایمانی شود | اتاق خبر
کد خبر: 308679
تاریخ انتشار: 23 دی 1394 - 03:53
وزیر اطلاعات:
وزیر اطلاعات تصریح کرد: حراست باید دست آن هایی که احیاناً در مسیر لغزشی قرار می گیرند را قبل از دچارلغزش شدن بگیرد.

وزیر اطلاعات تصریح کرد:حراست باید دست آن هایی که احیاناً در مسیر لغزشی قرار می گیرند را قبل از دچارلغزش شدن بگیرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، حجت السلام و المسلمین سید محمود علوی وزیر اطلاعات که به منظور سخنرانی در همایش تخصصی مسئولین حراست های آموزش پرورش سراسر کشور شرکت کرده بود، با بیان اینکه هدف خلقت عبودیت است گفت : عبودیت و بندگی انسان را بیمه و عناصر تاثیرگذار اعم از ابلیس و شیطان را از کار می اندازد و او را در مسیر فلاح و رستگاری قرار می دهد.

وزیر اطلاعات علم همراه با ایمان و عمل را تاثیرگذار در عبودیت دانست و گفت : علم در فرهنگ اسلامی همیشه همراه با تزکیه است و خروجی آن عبد الله است.

وزیر اطلاعات امنیت را عامل افزایش عبودیت در جامعه ایمانی توصیف کرد و گفت: پویایی ، فعالیت و ابتکار وقتی در جامعه به وجود می آید که امنیت و با آرامش بر آن حاکم باشد.

وی تصریح کرد: امنیت باید بگونه ای اعمال شود که موجب افزایش باورهای ایمانی شود و باعث همگرایی مومنین در جامعه باشد.

وزیر اطلاعات راهبرد اسلام را برای مدیریت جامعه رحماء بینهم دانست و به مدیران حراست های در مقام توصیه گفت: حراست باید جلوی میکروب را بگیرد و دست آن هایی که احیاناً در مسیر لغزشی قرار می گیرند را قبل از دچارلغزش شدن بگیرد و حراست ها با دل مهربان باعث جذب کارکنان و موجب امید، آرامش و پویای در حرکت آنان باشند.

علوی با تاکید به پایگاه خوب حراست ها در مجموعه های خود به مدیران حراست ها توصیه کرد که باعث ایجاد انگیزه ، نشاط ، کار در همکارانتان باشید و با بالا بردن هوشیاری در جامعه خود حفاظتی را پیاده نمایید.

وزیر اطلاعات ایجاد رعب را برای مدیریت دشمنان دانست و گفت: به لطف خداوند و به برکت وجود امام راحل و تدابیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از اول انقلاب تاکنون جمهوری اسلامی در مقابل دشمنان قد علم کرده و در مقابل تهاجم آن ها ایستاده و خواهد ایستاد.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید