تعامل پلیس و شهرداری بسترساز زندگی بهتر برای مردم است | اتاق خبر
کد خبر: 309000
تاریخ انتشار: 24 دی 1394 - 00:58
فرمانده انتظامی استان زنجان:
فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: شهرداری و پلیس شباهت‌های زیادی در خدمتگزاری به مردم دارند و آن، فراهم کردن بستر زندگی بهتر و آسانتر برای شهروندان است.

اتاق خبر- فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: شهرداری و پلیس شباهت‌های زیادی در خدمتگزاری به مردم دارند و آن، فراهم کردن بستر زندگی بهتر و آسانتر برای شهروندان است.

بنابراین گزارش سردار علیرضا صالحی ظهر در دیدار با مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری‌های زنجان افزود: امنیت پایدار فرآیندی است که از تعامل و مشارکت سازنده همه سازمان‌ها، اقشار و گروه‌های اجتماعی حاصل می‌شود و این مهم در سایه تعامل خوب و گسترده بین نیروی انتظامی و شهرداری است که ارائه خدمات مطلوب‌تر برای شهروندان میسر می‌شود.

فرمانده انتظامی استان زنجان با اعلام آمادگی برای همکاری هر چه بیشتر با شهرداری اظهار داشت: بر اثر این همدلی، هماهنگی و همسویی است که می‌توانیم بخشی از خواسته‌های شهروندان را برطرف کنیم و اگر این همدلی و هماهنگی وجود نداشته باشد قطعا اثرات آن به مردم باز می‌شود.

وی داشتن امنیت مطلوب را علاوه بر مشارکت همه اقشار مختلف جامعه نیازمند پلیسی کارآمد، علمی، هوشمند و مقتدر دانست و تصریح کرد: پلیس امروز پلیسی علمی، موفق، ولایت مدار و توانمند است.

پلیس به دنبال جلب مشاركت عمومی

 معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان نیز درجلسه شورای معتمد پلیس كه در مجموعه مذهبی و فرهنگی حضرت ابوالفضل (ع) زنجان برگزار شد هدف از تشكیل شورای معتمد پلیس را جلب مشاركت عمومی در پیشگیری از وقوع جرم دانست و گفت: این شوراها می‌توانند بازوانی قوی برای پلیس در تامین نظم و امنیت باشند.

سرهنگ جعفر كردلو بیان داشت:با اجرای این طرح همكاری مردم به ویژه بزرگان، شوراها، دهیاران و معتمدان با پلیس بیشتر شده و تحولات خوبی در زمینه برقراری امنیت به وجود آمده است.

وی، حل و فصل اختلافات در محلات و جلوگیری از تشکیل پرونده های انتظامی و قضایی، رفع مشكلات محلی از طریق طرح مسائل و مشکلات با ادارات دولتی و چاره جویی اهالی محل برای رفع آنها،پیشگیری از ورود مسائل اجتماعی به حوزه­های امنیتی را از وظایف شورای معتمد پلیس دانست.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید