تیم فوتبال آلومینیوم اراک و نساجی مازندران به تساوی دست یافتند | اتاق خبر
کد خبر: 309135
تاریخ انتشار: 25 دی 1394 - 00:51
در هفته اول دور برگشت رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور، تیم های فوتبال آلومینیوم اراک و نساجی قائم شهر مازندران به مصاف هم رفتند و بازی با تساوی یک- یک خاتمه یافت.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، هفته اول دور برگشت رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور با ده دیدار در ۱۰ شهر همزمان برگزار شد و در اراک نیز تیم آلومینیوم اراک میزبان تیم نساجی قائم شهر مازندران بود.

این مسابقه در ورزشگاه ۱۵ هزار نفری امام خمینی(ره) اراک برگزار شد که در نیمه اول آن، هیچ یک از تیم ها موفق به گشودن دوازه یکدیگر نشدند و تنها در این نیمه بازیکن شماره ۳۲ نساجی قائم شهر، ادریس کوچکی در دقیقه ۲۲ از داور اخطار گرفت.

در نیمه دوم این رقابت بازیکنان هر دو تیم سعی بر باز کردن دروازه های همچنان بسته یکدیگر داشتند تا اینکه در دقیقه ۸۸ بازی اولین گل مسابقه با شوت سنگین و از راه دور بابک مرادی، بازیکن شماره ۴۴ آلومینیوم اراک، وارد دروازه تیم فوتبال نساجی مازندران شد.

در این بازی بازیکنان اراک نتوانستند این پیروزی را حفظ کنند چرا که در دقیقه ۹۱ بازی از سه دقیقه وقت اضافه، اولین گل تیم نساجی قائم شهر مازندران و دومین گل مسابقه توسط حمید کاظمی، بازیکن شماره ۸۸ تیم نساجی، وارد دروازه تیم فوتبال آلومینیوم اراک شد و پس از گذشت وقت اضافی سوت داور به نشانه پایان مسابقه و تساوی دو تیم به صدا درآمد و این دیدار با نتیجه تساوی یک بر یک پایان یافت.

بازیکنان تیم فوتبال آلومینیوم اراک در این بازی مصطفی میرزایی، عباس یحیی بیگی، مرتضی محفوظی، حسین احمدلو(۳۵، ابوالفضل کمانی)، بابک مرادی، جواد مولایی(۷۵، حامد بصیری)، رسول سروش نیا، عماد میرجوان(۸۳، میثم آقایی)، میلاد درخشان، رضا سلیمانی، ابوالفضل قربانی بوده و غلامرضا دلگرم سرمربی این تیم است.

همچنین کمیل غلامی، عسگر محمدی و مرتضی کاظمیان داوری مسابقه را بر عهده داشتند.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید