پشت پرده حضور ناگهانی نکونام در العربی | اتاق خبر
کد خبر: 309261
تاریخ انتشار: 26 دی 1394 - 10:19
جواد نکونام در حالی به قطر رفت که بعضی ها می گویند او در پایان فصل از فوتبال خداحافظی می کند.

اتاق خبر - به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مدتی است که شایعاتی پیچیده مبنی بر اینکه کروش و کفاشیان با نکونام توافق کرده اند تا از خرداد سال بعد در کنار تیم ملی باشد. درست در همین روزها، نکونام به ناگهان تصمیم گرفت که به قطر برود و به العربی ملحق شود. او پیش از این چندین و چند بار با پیشنهاد الغرافه، الریان و الشحانیه روبرو شد ولی به قطر نرفت.

 

اما او این بار با وجود آنکه خودش می گفت دوست ندارد از خانواده دور باشد، تصمیم گرفت راهی قطر شود. پشت پرده این تصمیم ناگهانی نکونام چیست؟ خبرهای رسیده حکایت از آن دارد که گویا نکونام نمی خواست با پیراهنی غیر از پیراهن استقلال برای همیشه خداحافظی کند، به همین دلیل تصمیم گرفت تا ایران را ترک کند.

نکونام زمانیکه در اوساسونا بازی می کرد، در مصاحبه ای گفت: «دوست دارم یک روز با پیراهن تیم مورد علاقه ام در تهران خداحافظی کنم.» او پس از ورود به ایران و حضور در استقلال هم گفت به ایران آمده تا با پیراهن این تیم از فوتبال خداحافظی کند. اما در چند سال گذشته اتفاقات مختلف برای نکونام افتاد و در نهایت او مجبور شد از استقلال برود.

نکونام اگر در ایران می ماند قاعدتا باید با پیراهن سایپا از فوتبال خداحافظی می کرد اما به قطر رفت تا حداقل در ایران با پیراهن تیمی جز استقلال خداحافظی نکند. البته نکونام در این باره توضیحی نداده. شاید او بخواهد بیشتر از نیم فصل بازی کند و شاید در پایان فصل واقعا برای همیشه از دوران بازیگری خداحافظی کند.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید