نفوذ سیاسی دشمن می‌تواند پیامدهای سنگینی برای کشور داشته باشد | اتاق خبر
کد خبر: 309604
تاریخ انتشار: 27 دی 1394 - 08:38
حجت‌الاسلام آل‌هاشم:
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: از میان راه های نفوذ، نفوذ سیاسی و فرهنگی بسیار خطرناک‌تر است و تلاش دشمن در این عرصه‌ها می‌تواند پیامد‌های سنگینی برای کشور و نظام داشته باشد.

اتاق خبر- رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: از میان راه های نفوذ، نفوذ سیاسی و فرهنگی بسیار خطرناک‌تر است و تلاش دشمن در این عرصه‌ها می‌تواند پیامد‌های سنگینی برای کشور و نظام داشته باشد.

حجت الاسلام سید محمد علی آل هاشم در همایش روحانیون عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش که صبح امروز در سالن اجتماعات آماد و پشتیبانی این نیرو برگزار شد، به تشریح فضای پسا برجام پرداخت و با بیان این که استکبار و در رأس آن آمریکا در این فضا به دنبال این خواهند بودکه برجام را به ابزاری برای مهار کردن راهبردی جمهوری اسلامی ایران تبدیل کنند، گفت: ایجاد زیرساخت های نفوذ در کشور به بهانه فضای پسا برجام از دیگر اهداف دشمنان در  این موقعیت است که باید مراقب آن بود.

وی با بیان این که دشمنان در آستانه انتخابات درصدد نفوذ سیاسی هستند افزود: دشمنان می خواهند با نفوذ در دستگاه های تصمیم گیر و تصمیم ساز میان مردم، دولت و ارکان نظام اختلاف افکنی کنند که لازم است همه در این خصوص هوشیار باشند.

نماینده ولی فقیه در ارتش جمهوری اسلامی ایران، سپس به تشریح تهدیدات فضای پسا برجام از منظر رهبرفرزانه پرداخت و افزود:از میان راه های نفوذ، نفوذ سیاسی و فرهنگی بسیار خطرناک تر است و تلاش دشمن در این عرصه ها می تواند  پیامد های سنگینی برای کشور و نظام داشته باشد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران در پایان با بیان این که دشمنان در بحث نفوذ سیاسی به دنبال این هستند که در دستگاه های تصمیم گیر و تصمیم ساز نفوذ کنند تصریح کرد: با توجه به این که در آستانه انتخابات قرار داریم باید مراقب این توطئه دشمن، یعنی نفوذ سیاسی باشیم چراکه دشمن درحال فعال کردن شبکه های حامیان غرب در کشور است.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید