برای رسیدن به تمدن اسلامی نیاز به نیروی انسانی متعهد داریم | اتاق خبر
کد خبر: 309902
تاریخ انتشار: 28 دی 1394 - 08:31
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان:
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با بیان اینکه برای رسیدن به تمدن اسلامی نیاز به نیروی انسانی متعهد داریم، گفت: استعدادها و توانمندی های زیادی وجود دارد و باید شکوفا شوند.

اتاق خبر- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با بیان اینکه برای رسیدن به تمدن اسلامی نیاز به نیروی انسانی متعهد داریم، گفت: استعدادها و توانمندی های زیادی وجود دارد و باید شکوفا شوند.

حجت‌الاسلام خاتمی ظهر یکشنبه در مراسم تودیع و معارفه مسئولان اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان زنجان افزود: در طول ۳۷ سال گذشته نیروهای خوب و کارآمدی تربیت‌شده که  سرمایه بسیار عظیمی برای کشور هستند.

وی اظهار کرد: ساختن تمدن اسلامی به نیروهای فکری متدین و ولایی نیاز دارد.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه زنجان گفت: جوانان ما در هشت سال دفاع مقدس با دست‌خالی کار بزرگی کردند و باصلابت در مقابل توطئه‌های دشمن ایستادگی کردند.

حجت‌الاسلام خاتمی بابیان اینکه در تمام مقتضیات زمانی در تحریم بوده است، تصریح کرد: در این شرایط تحریم جوانان ما توانستند در عرصه‌های علمی رشد و بالندگی را نصیب ایران بکنند و این‌یک کار بزرگی است.

وی افزود: کسب رتبه‌های علمی بزرگ‌ترین کار است و ما باید قدر این کارها را بدانیم.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه زنجان به موفقیت در بر جام اشاره کرد و گفت: کسب این افتخار مربوط به یک جناح و دولت نیست بلکه مربوط به همه ملت و قوا است.

حجت‌الاسلام خاتمی افزود: کسب موفقیت بزرگ در برجام حاصل راهنمایی‌های مدبرانه مقام معظم رهبری است.

وی با بیان اینکه برای رسیدن به تمدن اسلامی نیاز به نیروی انسانی متعهد داریم، گفت: استعدادها و توانمندی‌های زیادی وجود دارد و این استعدادها جوانان هستند که باید از این فرصت به خوبی استفاده کرد تا شکوفا شوند.

وی افزود: باید اتحادیه‌های دانش‌آموزی در تربیت دانش آموزان کاردان و آینده‌ساز جامعه تقویت شوند و هر کاری باید در عرصه دانش آموزان انجام شود.

وی بابیان اینکه جناحی برآوردن جوانان خوب نیست افزود: این مهم باعث کم کاری جوانان می‌شود.

حجت‌الاسلام خاتمی گفت: ۳۶ هزار دانش‌آموز شهید در کشور وجود دارد و طبق منویات مقام معظم رهبری مدارس سنگر هستند و باید در این سنگرها جوانانی دانشمند و ولایی تربیت شود و راه این شهیدان را ادامه بدهند.

وی بابیان اتحادیه دانش‌آموزی در زنجان خوب کارکرده است، افزود: تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله زیاد است و بیشتر کار شود.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید