سالن‌ های خوب پُر شد / پیگیری برای افزایش ظرفیت | اتاق خبر
کد خبر: 310637
تاریخ انتشار: 20 بهمن 1394 - 09:21
مدیر اجرایی پیش فروش بلیت‌های جشنواره فیلم فجر اعلام کرد: در پنج، شش دقیقه اول آغاز پیش فروش، ظرفیت بسیاری از سینماها پُر شد.

به گزارش اتاق خبر، مهدی شکری‌آذر گفت: از حدود 20 دقیقه مانده به ساعت 12 امروز که آغاز پیش فروش مردمی بود، بسیاری از مردم خود را برای خرید آماده کردند و به محض باز شدن سامانه پیش فروش، حدود سه هزار و 200 نفر آنلاین شدند که نسبت به سال قبل حدود هزار نفر بیشتر بود.

وی ادامه داد: این استقبال برای ما کم سابقه بود و به سرعت در 15 دقیقه اول ظرفیت سالن‌های خوب پُر شد که باید این موضوع را با دبیر جشنواره مطرح کنم و در صورت موافقت ایشان ظرفیت اضافه شود و بخشی هم به فروش گیشه در روزهای جشنواره اختصاص خواهد داشت.

شکری‌آذر درباره مشکلاتی که در پیش خرید بلیت‌های جشنواره وجود دارد، گفت: در پرسه پرداخت مبلغ، اگر پول از حساب کسر شود و برنگردد حتی اگر کد پیگیری هم داده نشود خرید انجام شده است اما ممکن است در پرسه خرید و انتقال مبلغ که به بانک مربوط می‌شود مشکلی پیش آید و پول هم به حساب برگردد که در این صورت خرید قطعی نشده است.

وی با بیان اینکه ظرفیت مردمی نسبت به سال قبل بیشتر شده است، اظهار کرد: این ظرفیت کاملا در اختیار مردم است که بخش زیادی از آن از طریق فروش اینترنتی ارائه می‌شود.

شکری آذر ارسال بلیت‌ها از طریق پیک را از اتفاقات این دوره عنوان کرد و گفت: متقاضیانی که علاقه‌مند به دریافت بلیت‌ها از این طریق هستند، در سامانه این گزینه را مشخص می‌کنند و بعد از پایان پیش فروش که ساعت 24 روز چهارشنبه 30 دی ماه خواهد بود و مراحل چاپ، مرتب‌سازی و شخصی سازی آن از طریق پیک ارسال خواهد شد.

 

 

منبع:ايسنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید